ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

SoftServe, Nix Solutions, EPAM, GlobalLogic: айтівці створили громадську спілку Diia.City.Union

author avatar ProIT NEWS

Учасники української ІТ-індустрії створили нову громадську спілку під назвою Diia.City.Union. Разом з Українським фондом стартапів вона працюватиме над створенням сприятливого середовища для розвитку IT-бізнесу в Україні та за її межами.


«Місія спілки – це становлення потужної ІТ-галузі в Україні, яка успішно конкурує на міжнародній арені та сприяє розвитку інновацій у світі. Досягнення місії відбувається через інтеграцію в екосистему асоціацій та кластерів, активну співпрацю з представниками уряду для захисту створених податкових умов, популяризацію правового та податкового простору Дія.City, постійне вдосконалення середовища для успішного розвитку галузі»,
– повідомляється на сайті Diia.City.Union.

Президентом спілки став співзасновник і член ради директорів SoftServe Тарас Кицмей.
Серед правління – SoftServe, Nix Solutions, EPAM, Sigma Software, Luxoft та інші.

Наразі існує два види співпраці. Щоб отримати повне членство в Diia.City Union, необхідно брати участь у проєктах, голосувати, ініціювати питання для вирішення, входити до органів управління, а також формувати політику і стратегію.

Для тих, хто долучиться протягом першого року, передбачено 100% знижку на вступний одноразовий внесок, який із другого року становитиме 750 євро.

Також є варіант асоційованого членства. Для цього потрібно брати участь у воркшопах від експертів і відвідувати відкриті зустрічі з урядом.

Спілка обіцяє для учасників системні зустрічі з представниками уряду для вдосконалення та розвитку простору Дія.City, доступ до юридичних консультацій від партнерів та участь в освітніх програмах.

Також плануються регулярні зустрічі та спільні заходи для обміну практичним досвідом між резидентами Дія.City, створення сильного нетворкінгу між різними гравцями ринку.

Читайте також на ProIT про мобілізацію та бронювання IT-спеціалістів в Україні: баланс між захистом і розвитком.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.