ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

CyberArk купує Venafi за $1,54 мільярда для посилення machine-to-machine безпеки

author avatar ProIT NEWS

Одна з найбільших компаній безпеки CyberArk, заснована в Ізраїлі, купує за $1,54 мільярда компанію Venafi, яка розробляє програмне забезпечення для безпеки та захисту криптографічних ключів і цифрових сертифікатів, повідомляє Tech Crunch.

Акціонери обох компаній схвалили угоду, яка, як очікується, завершиться у другій половині 2024 року.

Venafi належить Thoma Bravo. Її оцінювали в $1,15 мільярда, коли приватна інвестиційна компанія придбала її контрольний пакет акцій 4 роки тому.

Команди безпеки намагаються отримати краще та більш повне розуміння ландшафту загроз і поверхні атак своїх організацій. На сучасному ринку це надзвичайно складна головоломка, яку необхідно вирішити завдяки зростанню мобільних технологій, хмарних служб і віддаленої роботи.

По суті, все це призвело до вибуху обчислювальних кінцевих точок, які включають не лише пристрої, які люди можуть використовувати для підключення до мережі, але й будь-які інші пристрої в мережі, де дані обробляються або зберігаються.

Основне правило полягає в тому, що на кожну людину в корпоративній мережі припадає 40 машин. Технологія Venafi зосереджена на захисті та розумінні потоку даних між цими машинами.

«Об’єднавши зусилля з Venafi, ми розширюємо наші можливості для захисту машинних ідентифікацій у хмарному, GenAI, пост-квантовому світі. Наші інтегровані технології, можливості та досвід задовольнять потреби глобальних підприємств і дадуть змогу керівникам інформаційної безпеки захищатися від дедалі складніших атак, які використовують ідентифікаційні дані людини та машини як частину ланцюжка атак», – йдеться у повідомленні CyberArk.

Після завершення угоди компанія планує активно впроваджувати спільні продукти для швидкого реагування на нові виклики кібербезпеки, забезпечуючи більш захищені та надійні мережі для своїх клієнтів у всьому світі.

Нещодавно ми повідомляли про ще одне придбання на ринку технологій. Онлайн-платформа для дизайну Canva придбала набір програм для дизайнерів Affinity, позиціонуючи себе як претендента на лідерство в індустрії цифрового дизайну.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.