ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Canva купує Affinity і стає конкурентом Adobe

author avatar ProIT NEWS

Онлайн-платформа для дизайну Canva придбала набір програм для дизайнерів Affinity, позиціонуючи себе як претендента на лідерство в індустрії цифрового дизайну. Про це повідомляє The Verge.

Угода дає Canva право власності на Affinity Designer, Photo і Publisher – три популярні програми для Windows, Mac та iPad, які надають функції, схожі на Adobe Illustrator, Photoshop та InDesign.

Сума угоди не розголошується, але Bloomberg повідомляє, що йдеться про кілька сотень мільйонів фунтів стерлінгів.

Останнім часом австралійська компанія-єдиноріг намагається залучити більше креативних професіоналів. Станом на січень цього року Canva мала орієнтовно 170 мільйонів користувачів щомісяця по всьому світу.

Як пише The Verge, ці люди, швидше за все, не використовують аналогічне програмне забезпечення Adobe, зокрема Express.

Але, на відміну від Adobe, у Canva немає власних застосунків для дизайну, орієнтованих на професіоналів: ілюстраторів, фотографів та відеоредакторів.

Своєю чергою застосунками Affinity користуються понад 3 мільйони користувачів у світі.

«Хоча останнє десятиліття ми в Canva приділяли значну увагу 99% спеціалістів, які не мають професійної підготовки в сфері дизайну, справжнє розширення можливостей світу для дизайну також включає розширення можливостей професійних дизайнерів. Об’єднавши зусилля з Affinity, ми раді розблокувати повний спектр продуктів для дизайнерів на кожному рівні та етапі дизайнерської подорожі», – йдеться у пресрелізі Canva.

В інтерв’ю Sydney Morning Herald співзасновник Canva Кемерон Адамс сказав, що застосунки Affinity існуватимуть окремо від платформи Canva, хоча з часом і можна очікувати невеликої інтеграції.

«Наші команди з розробки продуктів уже почали спілкуватися. Ми маємо деякі найближчі плани щодо легкої інтеграції, але вважаємо, що самі продукти завжди будуть окремими», – йдеться у повідомленні.

З огляду на те, наскільки привабливою для креативників вже є платформа Canva, орієнтована на простоту, у неї є реальний шанс переманити професіоналів, яким набридло набивати кишені Adobe, резюмує The Verge.

Раніше ми повідомляли, що генеративний ШІ від Adobe доступний у бета-версії програми New Express.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.