ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Bumble придбав Geneva, щоб розвивати дружбу

author avatar ProIT NEWS

Виробник застосунків для знайомств Bumble придбав онлайн-платформу для створення груп і клубів Geneva. Компанія заявила, що ця угода спрямована на те, щоб допомогти їй змістити фокус від особистих зв’язків до груп і спільнот, тобто дружби, повідомляє Tech Crunch.

Умови угоди не розголошуються, але оголошення про це було зроблено незабаром після того, як у Bumble заявили, що планують придбання для стимулювання зростання, а генеральний директор Лідіан Джонс, яка приєдналася до компанії зі Slack минулого року, зазначила про заплановані прибутки та додану вартість.

«Звичайно, є багато цікавих технологічних компаній у цій галузі, на які ми постійно дивимося, але ми звертаємо увагу на те, чи справді це узгоджується із нашою довгостроковою місією», – повідомила Джонс.

Bumble був також зацікавлений у M&A, 2 роки тому придбавши французький застосунок для знайомств Fruitz. Минулого року він витратив $10 мільйонів на застосунок для пар Official.

Друзі будуть друзями

Попри те, що Bumble найбільш відомий своїм застосунком для знайомств, компанія нещодавно зазначила, що дружба може бути більш цікавою для просування частково через значний спад цікавості до застосунків для знайомств, через що Bumble звільнив 30% своєї робочої сили цього року.

У Bumble вже є окремий застосунок для друзів, створений для знайомства з людьми на локальному рівні, і Geneva підтримує цю концепцію.

Заснована в Нью-Йорку у 2019 році, онлайн-платформа призначена для зустрічей з однодумцями, які перебувають поруч, будь то для створення бігових клубів або для обговорення книжкових новинок. Компанія залучила близько $36 мільйонів від відомих спонсорів, зокрема Coatue, засновників Instagram Майка Крігера і Кевіна Сістра, Майкла Моріца із Sequoia і співзасновника Patreon Джека Конте.

У публікації на LinkedIn Джонс написала, що подальший план полягатиме у прискоренні розвитку їхнього продукту дружби за допомогою потужної технологічної платформи Geneva. Це звучить так, ніби Geneva зрештою буде включена в Bumble і припинить працювати як окрема платформа.

В окремій публікації компанія повідомила, що продовжуватиме підтримувати наявні групи й тимчасово зробить застосунок доступним лише для запрошених під час переходу. Але незрозуміло, що станеться із Geneva після завершення придбання, яке очікується у 3 кварталі 2024 року.

Раніше ми повідомляли, що в США з’явився новий застосунок для знайомств людей із хорошою чи відмінною кредитною історією, який спрямований на підвищення обізнаності про важливість фінансів у стосунках.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.