ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Steam припинив підтримку Windows 7, Windows 8 і Windows 8.1

author avatar ProIT NEWS

Найбільший у світі магазин цифрових ігор Steam повідомив, що з 1 січня 2024 року офіційно припинить підтримку на операційних системах Windows 7, Windows 8 і Windows 8.1. Після цієї дати наявні інсталяції клієнта Steam у цих операційних системах більше не отримуватимуть жодних оновлень, включно з оновленнями безпеки.

Служба підтримки Steam не зможе запропонувати користувачам технічну підтримку щодо проблем, пов’язаних зі старими операційними системами. Також магазин не зможе гарантувати безперебійну роботу на непідтримуваних версіях операційної системи.

Щоб забезпечити постійну роботу Steam та будь-яких ігор чи інших продуктів, придбаних через нього, компанія рекомендує оновити Windows до новішої версії.

У пресрелізі зазначено, що після 1 січня 2024 року ігри на цих старих операційних системах деякий час працюватимуть без оновлень, але продовження роботи після вказаної дати не гарантується.

Причина полягає в тому, що основні функції у Steam покладаються на вбудовану версію Google Chrome, яка більше не працює у старіших версіях Windows.

Крім того, для майбутніх версій Steam знадобляться оновлення функцій і безпеки Windows, наявні лише у Windows 10 і вище.

Корпорація Microsoft припинила оновлення безпеки й технічну підтримку для Windows 7 у січні 2020 року, а для Windows 8.1 – у січні 2023 року.

Комп’ютери з цими операційними системами, підключені до Інтернету, чутливі до нових шкідливих програм та інших експлойтів, які не будуть виправлені. Це може призвести до низької роботи комп’ютерів, порушення роботи систем, викрадення зловмисниками облікових даних для облікового запису Steam або інших служб тощо.

Раніше ми писали, що Microsoft остаточно заблокувала ключі Windows 7 і Windows 8 для активації копії Windows 11. Це була лазівка, яка існувала протягом багатьох років, даючи людям змогу безкоштовно оновлювати Windows 7 або 8 до Windows 10 або 11.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.