ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Tesla зможе автоматично викликати 911, якщо ви потрапите в аварію

author avatar ProIT NEWS

Незабаром Tesla опублікує своє святкове оновлення 2023 року з кількома великими змінами.

Початковий випуск святкового оновлення 2023 року, версія 2023.44.25, викликав неоднозначну реакцію спільноти Tesla, а деякі власники висловили розчарування через відсутність революційних нових функцій.

Ілон Маск визнав необхідність удосконалення, заявивши: «Нам потрібно активізувати нашу гру».

Тож електрокари здивують власників новими функціями. Зокрема, Tesla зможе автоматично викликати 911, якщо під час аварії в автомобілі спрацюють подушки безпеки, повідомляє Not a Tesla App.

Серед інших майбутніх функцій: підтримка Apple Podcasts, підтримка гарнітури Bluetooth на задньому екрані, оновлена версія допомоги при паркуванні з 3D-візуальними зображеннями та нові індикатори сліпих зон.

Ось попередній перелік нових функцій зі святкового оновлення Tesla:

  • Функції навігації та безпеки: символи камер контролю швидкості, знаки зупинки та світлофорів у навігації, а також функція автоматичного виклику 911 у разі аварії.
  • Планування поїздки через мобільний застосунок Tesla: можливість більш детального планування поїздки, включно з кількома зупинками й пунктами зарядки.
  • Інтеграція Apple Podcasts: дає змогу користувачам синхронізуватися з пристроями Apple для бездоганного перегляду подкастів, безпосередньо задовольняючи попит на більш багату автомобільну систему розваг. Минулого року, крім Apple Music, компанія додала інтеграцію Steam (правда, не для всіх), а за рік до цього – TikTok і Sonic the Hedgehog.
  • Нові ігри та вдосконалення: оновлення Tesla Arcade, включно з оновленням Beach Buggy Racing і Polytopia Diplomacy, а також оновлення Vampire Survivors Chilling.
  • Покращення світлового шоу: у вашому транспортному засобі буде нове світлове шоу. Ви також зможете завантажити кілька світлових шоу на один USB-накопичувач і вибрати одне з автомобіля замість того, щоб використовувати кілька USB-накопичувачів по одному для кожного світлового шоу.
  • Більше камер у режимі Sentry: тепер ви зможете переглядати камери на B-стовпі безпосередньо із програми Tesla. Завдяки цьому кількість доступних для перегляду камер у програмі зросла до семи. Незважаючи на те, що B-стійки доступні для перегляду у застосунку з цим оновленням, вони все одно не використовуватимуться для запису під час подій Dashcam або Sentry Mode.

Раніше ми повідомляли, що Ілон Маск представив і доставив клієнтам перші електропікапи Tesla Cybertruck.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.