ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Tesla звільнить понад 10% працівників через зменшення продажів електрокарів

author avatar ProIT NEWS

Компанія Tesla, що належить мільярдеру Ілону Маску, звільнить понад 10% співробітників по усьому світу. Причини – падіння продажів і загострення цінової війни на електромобілі, повідомляє Reuters, який ознайомився з внутрішнім повідомленням компанії.

Станом на грудень 2023 року у компанії працювало 140 473 співробітники по всьому світу. Деяких працівників у Каліфорнії й Техасі вже повідомили про скорочення. Проте невідомо, скільки конкретно співробітників Tesla і яких ланок планують звільнити.

У записці йдеться, що Tesla готується до наступного етапу зростання і важливо проаналізувати кожен аспект діяльності компанії на предмет скорочення витрат і підвищення продуктивності.

«У межах цих зусиль ми провели ретельний аналіз організації й ухвалили важке рішення скоротити кількість персоналу більш ніж на 10% по всьому світу», – йдеться у повідомленні компанії.

Варто зазначити, що цього року акції Tesla впали приблизно на 31%, тоді як показники старих автовиробників Toyota Motor і General Motors зросли на 45% і 20% відповідно.

Водночас зростання продажів електрокарів у США сповільнилось до 2,7% у першому кварталі цього року. Натомість із січня до березня продажі гібридів у США зросли на 45%.

Раніше ProIT повідомляв, що ринкова вартість Xiaomi зросла на $7,6 мільярда після випуску електромобіля SU7.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.