ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Тепер користувачі Threads можуть приховувати свої публікації в Instagram і Facebook

author avatar ProIT NEWS

Користувачі повідомляють про нову опцію, яка дає змогу забороняти публікації в Instagram і Facebook.

Згідно з інформацією The Verge, багато користувачів Threads кажуть, що мають можливість відмовитися від показу своїх публікацій в Instagram і Facebook.

Щоб публікації Threads не відображалися на інших платформах Meta, необхідно торкнутися двох рядків у верхньому правому куті програми Threads > Privacy > Suggesting posts on other apps. Два перемикачі дають змогу користувачам вимкнути пропозиції в Instagram або Facebook. Meta зазвичай розгортає функції Threads повільно, тому, якщо ви ще не бачите нових перемикачів, дайте час.

Instagram і Facebook за останні кілька місяців отримали карусель «Для вас у Threads». Реагуючи на критику від користувачів, у жовтні представники Threads заявили, що «прислухалися до відгуків» незадовго до тестування перемикача відмови, який зараз розгортається.

Ця функція явно мала на меті стимулювати залучення до Threads, оскільки здавалося, що платформа занепадає після свого вдалого початкового запуску. Але зараз все виглядає набагато краще. Генеральний директор Meta Марк Цукерберг сказав минулого місяця під час телефонної розмови про прибутки, що нині Threads має майже 100 мільйонів користувачів щомісяця. Це хороший знак для Threads за більш ніж 4 місяці її існування.

Незабаром у програмі можуть відбутися інші, більші зміни. Алессандро Палуцці, інженер-програміст, який знайшов багато функцій у Threads ще до того, як вони вийшли (зокрема, нові крос-платформні перемикачі постпропозицій), опублікував знімок екрана, який свідчить про те, що Meta може готуватися відкрити платформу для користувачів із ЄС.

Компанія відклала запуск Threads у Європі через те, як Закон про цифрові ринки регіону регулює обробку міжплатформних даних.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.