ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Threads за два тижні втратила близько 70% активних користувачів

author avatar ProIT NEWS

Соціальна мережа Threads за останні два тижні втратила близько 70% щоденно активних користувачів. Про це повідомляє Wall Street Journal із посиланням на аналітичні дані компанії Sensor Tower.

На сьогодні кількість користувачів соцмережі, що належить компанії Meta, зменшилася до 13 мільйонів. Для порівняння: 7 липня на платформі було 44 мільйони активних користувачів.

Дані Sensor Tower також свідчать, що середній час, витрачений у соцмережі, скоротився з 19 до 4 хвилин на iOS і з 21 до 5 хвилин – на Android.

За даними SimilarWeb, кількість щоденних активних користувачів нової платформи Марка Цукерберга зменшилася з 49 мільйонів до 23,6 мільйона лише за тиждень.

При цьому кількість користувачів конкурента Threads – Twitter, що належить Ілону Маску, залишається на рівні 200 мільйонів.

Як повідомляє видання, керівники Meta заявили, що очікували скорочення використання соцмережі, проте вважають, що кількість користувачів стабілізується найближчими місяцями. Також у Meta планують впроваджувати нові функції, щоб утримувати користувачів у застосунку.

Генеральний директор Instagram Адам Моссері повідомив, що незабаром у Threads з’явиться можливість редагування публікацій, підписки на стрічку, пошуку публікацій і хештегів, а також запуститься вебверсія соцмережі.

WSJ пише, що дві платформи соціальних мереж, що конкурують між собою, працюють однаково, але у Threads відсутні деякі важливі функції Twitter. Наприклад, функціональність робочого столу та можливість пошуку тем, а не лише користувачів.

Раніше ProIT повідомляв, що 6 липня компанія Meta запустила свій аналог Twitter – застосунок Threads. За перші 4 години його завантажили 5 мільйонів користувачів.

Також ми розповідали про головні відмінності між Threads і Twitter. А також повідомляли про перше оновлення однієї з них.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.