ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Перше велике оновлення Threads для iOS допоможе побачити нових підписників

author avatar ProIT NEWS

Meta випустила перше значне оновлення для Threads з моменту запуску соціальної мережі. Оновлення програми для iOS додає вкладку «Підписки» до стрічки активності. Тепер можна відстежувати, хто щойно підписався на вашу сторінку.

Оновлення також додає переклади для тексту публікації, що дає змогу стежити за людьми, які використовують інші мови. Можна підписатися на користувачів, за якими ви не стежите, щоб отримувати сповіщення, не перевантажуючи свою стрічку новин. Також є кілька базових налаштувань інтерфейсу, наприклад мітки repost, які можна натискати.

Застосунок має стати зручнішим і плавнішим, особливо під час завантаження чи прокручування стрічки активності.

Немає жодної згадки про те, коли Android отримає аналогічне оновлення, команда Engadget звернулася до Meta з проханням про коментар. Програма бета-тестування Android пропонує випробувати нові функції до того, як вони стануть загальнодоступними у додатку.

Поки що не всі функції активовані: немає можливості використовувати хронологічну стрічку новин, прямі повідомлення або хештеги. Неможливо повністю видалити свій акаунт із Threads, не видаливши свій обліковий запис Instagram. Проте є можливість деактивувати акаунт, зробити його «невидимим», якщо потім захочеться повернутися у застосунок.

У вебверсії Threads все так само незручно – є лише можливість обмеженого за «глибиною стрічки» читання. Це перше оновлення показує, що Meta виконує свої обіцянки, навіть якщо розв’язання кожної проблеми може тривати деякий час.

Компанія має мотивацію діяти швидко. Кількість підписників зменшується після початкового сплеску при запуску, а відсутність деяких функцій (таких як хештеги та вебверсія) може утримувати нових користувачів від використання додатка – наразі ретенція платформи складає кілька десятків відсотків.

Раніше ми повідомляли, що Meta запустила конкурента Twitter й у чому Threads йому програє.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.