ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У чому Threads програє Twitter: порівняння двох платформ

author avatar ProIT NEWS

На новій платформі Threads від Meta, представленій самими розробниками як «їхня відповідь Twitter», за 2 дні зареєструвалися 70 мільйонів користувачів. Tom’s Guide аналізує, чи Threads дійсно краща альтернатива Twitter, чи це просто чергова онлайн-примха.

Кейт Козуч, контент-крієйтор, визнає, що Threads має певну перевагу завдяки остаточній інтеграції програми з Instagram. Вона проаналізувала, у чому ж відмінності між Threads і Twitter.

Ось деякі функції, які є у Twitter, але недоступні в Threads:

Закріплений допис

Закріплений твіт дає змогу користувачам побачити важливий допис автора у верхній частині стрічки його облікового запису.

Уподобайки

На сторінці свого профілю ви можете переглянути історію твітів, які вам сподобалися, щоб потім легко їх знайти. Це корисно, наприклад, для збереження статті, яку ви хочете прочитати потім.

Обмін повідомленнями

У Threads немає переходу до особистих повідомлень. Тоді як обмін повідомленнями у Twitter є досить усталеним способом зв’язку й обміну твітами з іншими користувачами.

«Багато людей називають Threads клоном Twitter, але насправді на цьому ранньому етапі є чимало відмінностей. Від доступності й керування обліковим записом до преміальних функцій та обміну повідомленнями», – зауважила Кейт Козуч.

Раніше ProIT повідомляв, що відповідь Meta на Twitter з’явилася саме тоді, коли користувачі платформи, що належить Ілону Маску, масово шукають альтернативи.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.