ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Термін служби акумулятора iPhone 15 подвоєно (принаймні так стверджує Apple)

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple оновила термін служби батареї iPhone 15. Її представники заявили, що останні iPhone можуть зберігати 80% початкової зарядної ємності після 1000 циклів, повідомляє Engadget.

Не випадково ця зміна відбувається напередодні майбутніх постанов ЄС, які визначатимуть енергоспоживання для довговічності батареї телефонів.

До цього дня в онлайн-документах підтримки Apple було зазначено, що батареї iPhone зберігають 80% початкового повного заряду після 500 циклів. Але після того, як компанія повторно протестувала довгострокову працездатність акумулятора своїх смартфонів 2023 року (iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max), було виявлено, що вони можуть зберігати 80% ємності після принаймні 1000 циклів.

Компанія повідомила, що її підтверджуючі документи будуть оновлені у вівторок, щоб відобразити нову оцінку.

В Apple стверджують, що тестування включало заряджання та розрядження акумуляторів 1000 разів за певних умов і набір тестів, що відображають звичайне використання. Що стосується того, як оцінка подвоїлася без будь-яких фізичних чи програмних змін, компанія пояснює оновлення постійним вдосконаленням компонентів акумулятора й управління живленням iOS.

Для старих iPhone (випущених до 2023 року) початкова оцінка збереження 80% ємності після 500 циклів заряджання залишається актуальною, принаймні на цей час.

Починаючи з червня 2025 року, виробникам смартфонів і планшетів, які ведуть бізнес у ЄС, буде присвоєно оцінку (від A до G). Це вказує на їхню енергоефективність, довговічність батареї, захист від пилу та води й стійкість до випадкових падінь.

Частина класу довговічності батареї вимагає щонайменше 800 циклів заряджання при збереженні принаймні 80% початкової ємності. Це пояснює, чому Apple почала повторно перевіряти довгострокову працездатність своїх пристроїв.

Для ідеального терміну служби батареї Apple рекомендує зберігати телефон при температурі від 16 до 22°C, коли це можливо, а також уникати заряджання у спекотному середовищі (35°C або вище) і впливу прямого сонячного світла.

Крім того, якщо ви довго зберігаєте старий iPhone, краще залишити його наполовину зарядженим.

Незабаром Apple перемістить один із найважливіших показників заряду акумулятора вашого телефона в іншу частину налаштувань iOS. Починаючи з iOS 17.4, яка наразі перебуває в бета-версії, підрахунок циклів роботи батареї буде переміщено з Налаштувань > Загальні > Про програму в більш логічний розділ Справність батареї (Налаштування > Акумулятор).

Apple представила підрахунок циклів роботи батареї у своєму мобільному програмному забезпеченні в iOS 17, яка була запущена минулої осені.

Раніше ProIT повідомляв, як захиститися від GoldPickaxe – першого трояна iPhone.

Також ми повідомляли, що небезпечне зловмисне програмне забезпечення було виявлено в деяких піратських програмах macOS.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.