ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

TikTok додає текстові публікації – аналог Instagram Stories

author avatar ProIT NEWS

TikTok додав новий формат публікацій. Користувачі TikTok тепер можуть створювати не лише короткі відео та серії фотографій, а й текстові дописи – як в Instagram Stories. Як повідомляє The Verge, це оновлення соцмережі виходить на тлі змагання за домінування між такими мікроблогами, як Twitter і Threads.

Текстові публікації у TikTok візуально схожі на Instagram Stories: користувачі можуть редагувати вигляд тексту, додавати фоновий колір, музику та наклейки до публікації. Новий формат текстових повідомлень дасть змогу користувачам ділитися історіями, текстами пісень, віршами тощо. Текстові публікації мають обмеження у 1000 символів.

Інші користувачі також можуть взаємодіяти з публікацією так само, як і з TikTok-відео: «зшивати» ролики, створювати дуети й залишати коментарі.

Як зазначає видання, оновлення TikTok з’явилось у той момент, коли такі платформи, як Threads, Bluesky, Mastodon та багато інших, намагаються позиціонувати себе як життєздатну заміну Twitter.

Нещодавно ProIT розповідав про те, що Twitter змінив логотип, а Meta запустила конкурента Twitter – соцмережу Threads. Щоправда, за останні два тижні вона втратила близько 70% активних користувачів.

Раніше ми також повідомляли, що китайський власник TikTok тестує чат-бота зі штучного інтелекту.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.