ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

ТОП-6 програм резервного копіювання віртуальних машин (VM)

author avatar ProIT NEWS

Програмне забезпечення резервного копіювання віртуальних машин (VM) необхідне будь-якій організації, яка використовує віртуалізацію для підтримки операційної ефективності та гнучкості. ServerWatch виділив шість найкращих програм резервного копіювання VM на 2023 рік.

Віртуальні машини покладаються на програмне забезпечення, а не на апаратне, тому вони більш чутливі до помилок, ніж фізичні сервери, зазначає видання.

Окремі процеси можуть виходити з ладу, якщо в одному з них є помилка. Оскільки віртуальні машини запускають кілька процесів одночасно, зазвичай один із цих процесів тягне за собою інші, коли виходить із ладу. Це означає, що VM загрожує витік пам’яті або виникнення помилок програмного забезпечення.

Програмне забезпечення резервного копіювання VM має вирішальне значення в цьому середовищі, оскільки зберігає копії файлів вашої віртуальної машини, які можна відновити, якщо вона виходить із ладу або її зламано.

Програмне забезпечення також копіює файли конфігурації віртуальної машини, щоб ви могли відновити всю резервну копію, якщо щось піде не так, або вам потрібно буде повторно створити те саме середовище, щоб перевірити щось.

Найкращим програмним забезпеченням для резервного копіювання віртуальних машин буде те, яке забезпечує найповніший захист вашого віртуального середовища.

Однак, купуючи програмне забезпечення для резервного копіювання VM, важливо мати на увазі унікальні потреби вашої організації та віртуального середовища. Це дасть вам змогу швидко і легко відновитися після будь-якої катастрофи чи збою обладнання, пошкодження даних або навіть атаки програм-вимагачів.

Ось добірка шести найкращих програм для резервного копіювання віртуальних машин у 2023 році:

  1. Veeam Backup & Replication: найкраще для гнучкості та масштабованості (Докладніше).
  2. Altaro VM Backup: найкраще для малого та середнього бізнесу (SMBs) (Докладніше).
  3. Nakivo Backup & Replication: найкраще для гнучкої ціни (Докладніше).
  4. Veritas NetBackup: найкраще для великих підприємств (Докладніше).
  5. Vembu BDRSuite: найкраще для простоти використання та доступності (Докладніше).
  6. Cohesity DataProtect: найкраще для комплексного резервного копіювання у різних середовищах (Докладніше).

Раніше ProIT повідомляв про ТОП-7 найкращих безкоштовних рішень NAS із відкритим кодом на 2023 рік.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.