ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У Rapid7 оголосили про масштабні звільнення через збитки

author avatar ProIT NEWS

Американський гігант із кібербезпеки Rapid7 оголосив про плани скоротити 18% своєї робочої сили. Йдеться про понад 400 співробітників у всьому світі, повідомляє TechCrunch.

У нормативній документації компанія з кібербезпеки, що базується у Бостоні, заявила, що її зусилля з реструктуризації спрямовані на «підвищення ефективності роботи, зниження операційних витрат і краще узгодження робочої сили компанії з поточними потребами бізнесу».

Буде скорочено чимало співробітників, але у компанії не уточнили, скільки саме. Наприкінці 2022 року Rapid7 мала понад 2600 співробітників. За даними Boston Globe, близько 470 співробітників були звільнені.

План реструктуризації планують виконати до кінця четвертого фінансового кварталу цього року.

У Rapid7 додали, що також планують назавжди закрити деякі офіси в результаті реструктуризації, що коштуватиме компанії додаткових $4 млн. Однак немає інформації, які саме локації будуть закриті. Наразі компанія має 10 офісів у США, зокрема у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско.

Новини про реструктуризацію були оголошені разом із прибутком Rapid7 за другий квартал, протягом якого компанія відзвітувала про дохід у розмірі $190,4 млн, що на 14% більше, ніж торік. Однак збитки склали $67 млн за 3 місяці, що закінчилися 30 червня. Це більш серйозні втрати, ніж минулого року ($40 млн), хоча навіть такий показник перевершив очікування аналітиків Уолл-стріт.

У листі до співробітників виконавчий директор Rapid7 Корі Томас сказав: «Ця реструктуризація та найближче скорочення налаштують наші команди та клієнтів на довгостроковий успіх. Це збільшить нашу здатність інвестувати туди, де це потрібно клієнтам, і дасть нам змогу навмисно масштабуватися, сприяти інноваціям й удосконалювати процеси».

Посадовець додав, що оскільки компанія розширила базу співробітників, щоб задовольнити попит, це також «створило непотрібне тертя й неефективність, які заважають нашому клієнтському досвіду».

Усі працівники, яких звільняють, мають право на вихідну допомогу, включно з продовженням надання медичних послуг протягом періоду звільнення та послуги аутплейсингу для підтримки кар’єри.

Rapid7 – лише одна з низки фірм із кібербезпеки, які цього року оголосили про масштабні звільнення. HackerOne минулого тижня оголосила про плани звільнити 12% своєї робочої сили, а фірма Bishop Fox у травні звільнила близько 50 співробітників (13% своєї робочої сили).

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.