ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Український стартап Liki24 вийшов на німецький ринок

author avatar ProIT NEWS

Український сервіс бронювання та доставки ліків Liki24.com запустили в Німеччині. Про це повідомив засновник компанії Антон Авринський на своїй сторінці в LinkedIn.

За його словами, 3 місяці тестового періоду компанія вже успішно пройшла та вийшла на операційну прибутковість.

Зараз сервісом вже користуються тисячі людей в усій Німеччині. Окрім неї, сервіс вже доступний ще у двох країнах ЄС: у 2022 році його запустили в Італії, а у 2021-му – в Румунії. Того ж року він працював і в Польщі, але цей напрям вже закрили.

За словами Авринського, попри високу конкуренцію в Німеччині Liki24 мають перевагу в тому, що можуть підключати велику кількість партнерів і збирати товари з різних аптек.

Антон Авринський також повідомив Forbes, що Liki24.com інвестували $100 тисяч у запуск в Німеччині. Там сервіс має 10 тисяч клієнтів (це люди, які замовили медикаменти хоча б один раз).

Стартап оцінюється приблизно у $50 мільйонів (оцінка фонду F1V на середину 2023 року з урахуванням інших бізнесів групи: сервіс здачі аналізів Lab24, а також Nasnaga – стартап турботи про здоровʼя).

Liki24.com – це платформа для пошуку, порівняння цін, замовлення й доставки ліків з аптек. Цілодобову експрес-доставку в Києві запустили ще у серпні 2021 року.

Читайте також на ProIT: Розвиток української IT-індустрії в умовах війни: виклики та перспективи.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.