ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Високий суд ухвалив рішення про тимчасове призупинення послуг Telegram в Іспанії

author avatar ProIT NEWS

Інформаційне видання Reuters повідомляє, що Високий суд Іспанії видав розпорядження про призупинення роботи програми обміну повідомленнями Telegram у країні. Це відбулося після того, як інші медіакомпанії поскаржилися, що вона дозволяє користувачам завантажувати свій контент без дозволу.

Використання Telegram в Іспанії буде тимчасово призупинено з понеділка, 25 березня, після відповідного звернення медіакомпаній, зокрема Atresmedia, EGEDA, Mediaset і Telefonica.

Суддя Сантьяго Педрас погодився заблокувати послуги Telegram в Іспанії на час розслідування претензій. Джерело в суді повідомило, що відповідальність за блокування Telegram у країні поклали на місцевих стільникових операторів. Офіційні представники Telegram поки що не прокоментували це рішення.

За даними антимонопольного відомства CNMC, Telegram є четвертим найбільш використовуваним сервісом обміну повідомленнями в Іспанії. Його використовували майже 19% іспанців, опитаних фахівцями відомства.

Оновлено: Іспанський суд 25 березня відклав виконання свого попереднього рішення про блокування Telegram на території країни через звинувачення у незаконному поширенні відео та телевізійного контенту. Суддя Сантьяго Педрас доручив поліції підготувати звіт про вплив потенційного блокування месенджера на користувачів.

Представники української влади неодноразово закликали до запровадження державного контролю за діяльністю Telegram.

Які ризики несе користування месенджером Telegram в Україні читайте в нашому матеріалі «Заборонити не можна залишити: що буде з Telegram в Україні?».

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.