ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Windows 11 додасть підтримку Bluetooth LE Audio для слухових апаратів

author avatar ProIT NEWS

Компанія Microsoft надіслала Windows 11 Build 25 977 інсайдерам Canary Channel. Оновлення містить кілька покращень, зокрема підтримку Bluetooth Low Energy Audio під час використання слухових апаратів.

Ті, хто має підтримувані слухові апарати, тепер можуть підключати їх безпосередньо до ПК із Windows 11 і приймати дзвінки, слухати музику й транслювати аудіо. Про це повідомляє Windows Central.

Microsoft має довгу історію вдосконалення доступності як за допомогою апаратного, так і програмного забезпечення.

Bluetooth Low Energy Audio, також відомий як Bluetooth LE Audio, забезпечує високу якість звуку при меншій потужності. У результаті люди повинні відчувати кращі дзвінки, відео та музику під час використання підтримуваних пристроїв.

Bluetooth Low Energy Audio підтримується багатьма пристроями з процесорами Intel 13-го покоління, такими як Galaxy Book3.

Звичайно, також потрібен аксесуар, який підтримує Bluetooth LE Audio, як-от слухові апарати, згадані Microsoft у своєму блозі на збірці 25 977.

Клієнти, які користуються цими новими слуховими апаратами, тепер можуть безпосередньо створювати пару, транслювати аудіо і приймати дзвінки на своїх ПК з Windows із підтримкою LE Audio.

Читайте також на ProIT: Microsoft закрила лазівку безкоштовної Windows 11 – ключі Windows 7 більше не працюють.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.