ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Wonderlust: iPhone 15 та iPhone 15 Plus

author avatar ProIT NEWS

Apple анонсувала iPhone 15 та iPhone 15 Plus.

За даними компанії, максимальна яскравість дисплея телефона становить 2000 nit.

iPhone 15 має 6,1-дюймовий дисплей, а iPhone 15 Plus – 6,7-дюймову панель.

Потужна основна камера на 48 МП дає змогу робити фотографії з надвисокою роздільною здатністю. Нова опція 2x Telephoto дає користувачам три рівні оптичного масштабування.

Лінійка iPhone 15 також представляє нове покоління портретів, що полегшує зйомку портретів із високою деталізацією та продуктивністю в умовах слабкого освітлення. Можна зробити портрет тварини, а інтелектуальний HDR дозволяє одночасно ловити небо й об’єкт.

iPhone 15 та iPhone 15 Plus працюють на чипі A16 Bionic, який раніше був у моделях iPhone 14 Pro. Система на чипі A16 містить 6-ядерний процесор і 5-ядерний графічний процесор. 5-ядерний графічний процесор має на 50% більшу пропускну здатність пам’яті для плавної роботи графіки під час потокового відео й ігор.

Батарея iPhone 15 працює цілий день. iPhone 15 Plus також має більший і довготривалий акумулятор.

Якість аудіо для дзвінків оновлено за допомогою удосконаленої моделі машинного навчання, яка надає пріоритет вашому голосу.

iPhone 15 оснащений портом USB Type-C, що дає змогу одним кабелем заряджати iPhone, Mac, iPad та оновлені AirPods Pro. Можна заряджати AirPods або Apple Watch безпосередньо від iPhone за допомогою роз’єму USB-C.

100% перероблений кобальт в акумуляторі та 100% перероблена мідь у головній системній платі, мідний дріт у Taptic Engine й мідна фольга в індуктивному зарядному пристрої MagSafe – усе це вперше для iPhone.

iPhone 15 та iPhone 15 Plus будуть доступні у п’яти нових кольорах: рожевому, жовтому, зеленому, блакитному та чорному.

Попередні замовлення починаються з п’ятниці, 15 вересня, а доступні з п’ятниці, 22 вересня.

Випуск iPhone 15 та iPhone 15 Plus відбудеться 22 вересня. Вартість iPhone 15 стартує від $799, а iPhone 15 Plus – від $899.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.