ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

YouTube підняв ціну преміум-підписки. Spotify на черзі

author avatar ProIT NEWS

Відеохостинг YouTube збільшив вартість преміум-підписки. Місячна плата зросте з $11,99 до $13,99 (тобто на $2). Річна плата підвищиться на $20 – до $139,99. Водночас підписка вартуватиме $18,99 для користувачів додатка YouTube для iOS. Це підвищення ціни діятиме для нових підписників, повідомляється на youtube.com/premium.

Сімейна передплата тепер коштує $22,99 на місяць, а тариф для студентів – $7,99 на місяць, повідомляє 9to5google.

Поки що оновлені ціни діятимуть тільки для користувачів зі Сполучених Штатів Америки, але надалі така ціна може розповсюдитися й на інші країни.

Google підняла вартість підписки YouTube Premium вперше після того, як у 2018 році був анонсований сервіс YouTube Music. Тепер він окремо коштує $10,99 замість $9,99 ($16,99 для сім’ї та $5,49 для студентів). У компанії заявили, що нова ціна відображає ті можливості, які YouTube Premium пропонує користувачам.

Музичний сервіс Spotify також планує підняти вартість підписки, повідомляє Wall Street Journal з посиланням на власні джерела. За їхніми даними, вже наступного тижня в компанії оголосять про підвищення вартості підписки до $10,99.

Вартість підписки спочатку зросте для користувачів у США, а потім аналогічно подорожчає доступ до Spotify в інших країнах по всьому світу.

Раніше ми повідомляли, що YouTube підвищив якість відео для Android та Google TV для передплатників Premium.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.