Преміум підписка Спотіфай (Spotify): зміни тарифів у 53 країнах
Приблизно хвилину

​Spotify Premium збільшив тарифи у 53 країнах уперше за 12 років

author avatar ProIT NEWS

Spotify Premium збільшив вартість підписки у 53 країнах, але не в Україні. Музичний стримінговий сервіс уперше підвищив тариф з моменту запуску в США у 2011 році, повідомляє Business Insider.

Spotify оголосив, що ціни на преміум-підписки підвищаться у США та деяких інших країнах. Місячні витрати зростуть на один або два долари залежно від тарифного плану:

$5,99 за студентську підписку (було $4,99)
$10,99 за одну підписку (було $9,99)
$14,99 за підписки Duo (було $12,99)
$16,99 за сімейну підписку (було $15,99)

Таким чином, усі тарифні плани подорожчають на один долар, за винятком Spotify Duo (підписка на два облікові записи, призначена для двох людей, які живуть разом. Для них ціна підписки обійдеться на два долари дорожче).

Ті, хто зараз використовує пробні пропозиції, зможуть ще один місяць користуватися Spotify за початковою ціною, перш ніж доведеться платити за новими тарифами.

Нові ціни діятимуть для користувачів із таких країн: Андорра, Албанія, Аргентина, Австрія, Австралія, Боснія і Герцеговина, Бельгія, Болгарія, Бразилія, Канада, Чилі, Колумбія, Коста-Рика, Кіпр, Данія, Еквадор, Естонія, Іспанія, Фінляндія, Франція, Велика Британія, Греція, Гватемала, Гонконг, Хорватія, Індонезія, Ірландія, Ізраїль, Ісландія, Італія, Литва, Люксембург, Латвія, Монако, Чорногорія, Мексика, Північна Македонія, Мальта, Мексика, Нідерланди, Норвегія, Нова Зеландія, Перу, Португалія, Сербія, Швеція, Сінгапур, Словенія, Словаччина, Сан-Марино, Таїланд, Туреччина, США, Косово.

Для України тарифні плани (поки що) залишаються незмінними.

При цьому Spotify все ще пропонує безкоштовну версію з рекламою. Але ця версія не дає змоги відтворювати пісні в будь-якому порядку, а також завантажувати пісні для прослуховування в автономному режимі.

Такий крок не можна назвати неочікуваним. Ще минулого року генеральний директор Spotify Даніель Ек сказав, що передплатникам варто очікувати підвищення вартості підписки у 2023 році.

Це має допомогти Spotify продовжити втілювати інновації для своїх користувачів. Зокрема, йдеться про якісні інструменти пошуку, DJ з алгоритмами штучного інтелекту та соціальні функції.

У майбутньому компанія планує запуск дорожчих передплат Supremium і Spotify HiFi.

Spotify є однією з багатьох потокових платформ, які підвищують ціни. Раніше ми повідомляли, що про збільшення вартості підписки повідомили в YouTube Premium.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.