ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple Music додасть нові стимули для виконавців, які використовують Dolby Atmos

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple сподівається заохотити більше виконавців і лейблів використовувати просторове аудіо в Apple Music. Bloomberg повідомляє, що Apple почне «пропонувати виконавцям і звукозаписним компаніям стимули для створення музики» за допомогою просторового аудіо й технології Dolby Atmos.

За інформацією видання, Apple «надасть додаткову вагу потокам пісень», які мікшуються в Dolby Atmos. Конкретні деталі поки що невідомі, але Bloomberg припускає, що «додаткова вага» може означати «вищі виплати роялті для виконавців, які першими приймуть» Dolby Atmos і формати просторового аудіо.

Однак основна ідея полягає в тому, що Apple хоче заохотити виконавців і лейбли не тільки записувати нову музику в Dolby Atmos, але й оновлювати старі треки за допомогою мікшування Atmos.

Слухачам не обов’язково відтворювати версію пісні Atmos, щоб артисти могли отримати вигоду. Важливо лише, щоб пісня була запропонована в такому форматі. Нова політика заохочуватиме виконавців і лейбли записувати та мікшувати музику за допомогою Atmos, включно зі старими треками.

Мікшування музики в Atmos загальнодоступне, тому відомим виконавцям і лейблам вигідно долучатися до нової політики у надії на збільшення роялті.

Про зміну ще не було офіційно оголошено Apple, проте, ймовірно, незабаром новиною поділяться виконавці Apple Music. Apple Music вперше додала підтримку просторового аудіо з Dolby Atmos разом із відтворенням аудіо без втрат у 2021 році.

Раніше ProIT повідомляв, що iOS 17.2 beta 4 дає змогу користувачам змінювати звук сповіщень, але видаляє спільні списки відтворення.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.