Apple Music додасть нові стимули для виконавців, які використовують Dolby Atmos
Приблизно хвилину

Apple Music додасть нові стимули для виконавців, які використовують Dolby Atmos

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple сподівається заохотити більше виконавців і лейблів використовувати просторове аудіо в Apple Music. Bloomberg повідомляє, що Apple почне «пропонувати виконавцям і звукозаписним компаніям стимули для створення музики» за допомогою просторового аудіо й технології Dolby Atmos.

За інформацією видання, Apple «надасть додаткову вагу потокам пісень», які мікшуються в Dolby Atmos. Конкретні деталі поки що невідомі, але Bloomberg припускає, що «додаткова вага» може означати «вищі виплати роялті для виконавців, які першими приймуть» Dolby Atmos і формати просторового аудіо.

Однак основна ідея полягає в тому, що Apple хоче заохотити виконавців і лейбли не тільки записувати нову музику в Dolby Atmos, але й оновлювати старі треки за допомогою мікшування Atmos.

Слухачам не обов’язково відтворювати версію пісні Atmos, щоб артисти могли отримати вигоду. Важливо лише, щоб пісня була запропонована в такому форматі. Нова політика заохочуватиме виконавців і лейбли записувати та мікшувати музику за допомогою Atmos, включно зі старими треками.

Мікшування музики в Atmos загальнодоступне, тому відомим виконавцям і лейблам вигідно долучатися до нової політики у надії на збільшення роялті.

Про зміну ще не було офіційно оголошено Apple, проте, ймовірно, незабаром новиною поділяться виконавці Apple Music. Apple Music вперше додала підтримку просторового аудіо з Dolby Atmos разом із відтворенням аудіо без втрат у 2021 році.

Раніше ProIT повідомляв, що iOS 17.2 beta 4 дає змогу користувачам змінювати звук сповіщень, але видаляє спільні списки відтворення.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.