iOS 17.2 beta 4 дає змогу користувачам змінювати звук сповіщень, але видаляє спільні списки відтворення
Приблизно хвилину

iOS 17.2 beta 4 дає змогу користувачам змінювати звук сповіщень, але видаляє спільні списки відтворення

author avatar ProIT NEWS

З минулого місяця Apple проводить тести бета-версії iOS 17.2. Окрім нової програми Journal, ця версія пропонує деякі інші нові функції для користувачів iPhone та iPad.

В iOS 17.2 beta 4, яку 28 листопада випустили для розробників, Apple нарешті дає змогу користувачам змінювати звук сповіщень за замовчуванням. У той же час компанія видалила функцію спільних списків відтворення з Apple Music, повідомляє 9to5mac.

Звук сповіщень iOS

iOS 17 представила кілька нових мелодій і звукових сповіщень. З цією зміною звук сповіщень iOS за замовчуванням також змінився, а класичний Tri-tone був замінений на Rebound. Однак новий звук набагато тихіший, і не всім ця зміна сподобалася.

В останній бета-версії iOS 17.2 Apple додала можливість дозволити користувачам змінювати звук сповіщень за замовчуванням на будь-який. Це перший випадок, коли iOS дає змогу користувачам змінювати звук сповіщень, який використовується більшістю програм. Нова опція «Сповіщення за замовчуванням» відображається в меню «Звуки та вібрація» програми «Налаштування».

Користувачі можуть вибирати між новими та класичними звуками, включно з Tri-tone.

Спільні списки відтворення Apple Music

iOS 17.2 дає змогу користувачам Apple Music створювати спільні списки відтворення. Таким чином передплатники можуть створювати списки відтворення та дозволяти іншим людям змінювати список відтворення, додаючи, видаляючи або змінюючи порядок пісень. Однак, здається, ця функція зникла в четвертій бета-версії iOS 17.2.

Вказана опція більше не відображається у налаштуваннях списку відтворення в Apple Music після встановлення iOS 17.2 beta 4. Наразі незрозуміло, чи Apple тимчасово видалила цю функцію, чи вирішила повернути її до іншої версії iOS 17. Це також може бути просто помилкою в iOS 17.2 beta 4.

Серед інших новацій: iOS 17.2 містить зміни в реакціях Tapback і нові віджети для програм «Годинник» і «Погода». Оновлення також дає змогу записувати просторове відео для Apple Vision Pro за допомогою iPhone 15 Pro.

Очікується, що Apple публічно випустить iOS 17.2 вже у грудні.

Раніше ProIT повідомляв про усі чутки й очікування від iOS 18.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.