ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

iOS 18: усі чутки та очікування

author avatar ProIT NEWS

До анонсу iOS 18 залишилося понад 7 місяців. iOS 18 має бути оголошено на щорічній конференції розробників Apple WWDC у червні наступного року та випущено у вересні, але вже є кілька чуток та очікувань щодо оновлення програмного забезпечення, повідомляє Macrumors.

У своєму інформаційному бюлетені цього місяця Марк Гурман із Bloomberg сказав, що iOS 18 може стати «відносно новаторським» оновленням із «оновленими основними функціями та дизайном», хоча й не поділився багатьма конкретними подробицями.

Він зазначив, що керівництво Apple описало майбутню операційну систему як «амбітну та переконливу».

За словами експерта, iOS 18 матиме генеративну технологію штучного інтелекту, яка «повинна покращити те, як Siri та застосунок Messages можуть ставити запитання й автоматично заповнювати речення».

Марк Гурман додав, що Apple дослідила нові генеративні функції ШІ для інших програм на своїх платформах, зокрема Apple Music, Pages, Keynote і Xcode.

The Information повідомляє, що компанія планує включити великі мовні моделі в Siri, щоб дозволити користувачам автоматизувати складні завдання – функція передбачатиме більш глибоку інтеграцію із застосунком Shortcuts.

За інформацією джерел, ця функція з’явиться в оновленні програмного забезпечення iPhone, яке вийде наступного року. Ним може бути iOS 18.

В Apple публічно підтвердили свою зацікавленість у розвитку технології генеративного штучного інтелекту й розміщують вакансії у пошуках фахівців із цього напряму.

«Ми роками працювали над генеративним ШІ й провели багато досліджень», – сказав генеральний директор компанії Тім Кук в інтерв’ю Forbes у вересні.

Нещодавно ми повідомляли, що Apple нарешті підтримуватиме кросплатформний стандарт обміну повідомленнями RCS у застосунку Messages на iPhone, починаючи з «наступного року». Тому, ймовірно, це також буде однією з функцій iOS 18.

Використання RCS із iPhone на Android забезпечать кілька довгоочікуваних функцій, зокрема обмін геоданими, сповіщення про прочитання, індикатори введення й обмін медіафайлами вищої якості.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.