ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У 2024 році Apple запровадить використання RCS на iPhone

author avatar ProIT NEWS

Минулого тижня компанія Apple оголосила про прийняття стандарту RCS для обміну текстовими повідомленнями. Очікується, що iPhone отримають підтримку RCS у 2024 році через оновлення iOS, яке додасть деякі ексклюзивні функції обміну повідомленнями iMessage до обміну повідомленнями з Android, повідомляє ExtremeTech.

«Пізніше наступного року ми додамо підтримку RCS Universal Profile, стандарту GSM Association. Ми вважаємо, що RCS Universal Profile запропонує кращий обмін повідомленнями порівняно з SMS або MMS. Це працюватиме разом із iMessage, який і надалі залишатиметься найкращим і найбезпечнішим засобом обміну повідомленнями для користувачів Apple», –  повідомляє 9to5mac з посиланням на представника Apple.

Компанія вже досить довго перебуває під тиском щодо прийняття стандарту RCS. У 2022 році Android запустив кампанію із закликом до Apple «виправити надсилання текстових повідомлень», запровадивши RCS у розмови між iPhone та Android, які історично не мали наскрізного шифрування.

Генеральний директор Apple Тім Кук відповів користувачам Android, що реальним рішенням є покупка iPhone, а не об’єднання двох технологій. Своєю чергою в Google розкритикували Apple за використання стандартів служби коротких повідомлень (SMS) і мультимедійних повідомлень (MMS), які існують десятиліттями, замість того, щоб впевнено крокувати у майбутнє.

Але останнім часом Google посилив свій тиск. Раніше цього місяця компанія приєдналася до телекомунікаційних провайдерів у зверненні до регуляторів Європейської комісії з проханням змусити Apple прийняти RCS.

iMessage залишиться незмінним для розмов iPhone-iPhone. Прийняття RCS вплине лише на розмови між iPhone і телефонами Android. SMS і MMS будуть резервними варіантами.

Використання RCS з iPhone на Android забезпечать кілька довгоочікуваних функцій, зокрема обмін геоданими, сповіщення про прочитання, індикатори введення й обмін медіафайлами вищої якості.

Повідомлення RCS будуть передаватися через Wi-Fi та мобільні дані, а не лише через базову стільникову службу. Хоча RCS запропонує більш безпечне шифрування, ніж SMS і MMS, в Apple стверджують, що його рівень шифрування все ще не такий безпечний, як наскрізне шифрування, яке використовується в iMessage.

Раніше ми повідомляли, що незабаром з’являться нові бездротові зарядні пристрої для iPhone 15 – фактично вже цього святкового сезону. У WPC стверджують, що такі компанії, як Belkin, Mophie, Anker та Aircharge, вже анонсували продукти Qi2, які повинні бути інтегровані з останніми та найкращими продуктами Apple.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.