ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У Google Messages можна буде редагувати повідомлення після їх надсилання

author avatar ProIT NEWS

Компанія Google розробляє нову функцію для своєї програми Messages, яка дасть змогу редагувати повідомлення після його відправлення. Про це свідчать дані коду, на який звернули увагу у TheSpAndroid, повідомляє The Verge.

Прапорці, помічені в коді останньої бета-версії програми, стосуються «edit_ui» та «edit_history». Посилання на цю функцію вперше з’явилися в бета-версії програми 19 листопада. Є чотири прапорці, які посилаються на неї, хоча, як повідомляється, спроба їх увімкнути нічого не дає. Функція, скоріш за все, перебуває на стадії розробки.

Підтримка редагування повідомлень стає все більш поширеною в інших програмах обміну повідомленнями. Так, Apple додала можливість для користувачів iMessage редагувати надіслані повідомлення в iOS 16 минулого року, а WhatsApp випустив подібну функцію раніше у 2023 році.

В обох випадках у користувача є обмежений час для редагування надісланих повідомлень – 2 хвилини для iMessage і 15 для WhatsApp. Обидві ці служби також дають змогу видаляти повідомлення після їх надсилання.

Поки що незрозуміло, як працюватиме аналогічна функція від компанії Google. Чи буде, наприклад, обмеження часу для редагування повідомлень, чи одержувач зможе бачити історію редагування. Але один фрагмент коду, помічений TheSpAndroid, передбачає, що функція працюватиме разом із протоколом обміну повідомленнями RCS: «original_rcs_messages_id».

Раніше ми повідомляли, що минулого тижня WhatsApp представив функцію самознищення для голосових повідомлень.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.