ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Automattic, яка володіє WordPress, купує застосунок Beeper

author avatar ProIT NEWS

Automattic Inc., інтернет-компанія, яка стоїть за популярною службою онлайн-блогів WordPress.com, придбала застосунок для обміну повідомленнями Beeper, повідомляє Bloomberg.

Відповідно до угоди, Automattic купує Beeper і поглинає його 27 співробітників, включно із співзасновником Beeper Еріком Мігіковскі, який стане головою відділу обміну повідомленнями Automattic.

За інформацією джерел, Automattic, якому також належать вебсайти Tumblr і Longreads, заплатить за Beeper $125 мільйонів.

Угода є частиною спроби зробити онлайн-повідомлення ключовою частиною бізнесу Automattic. Beeper, який вперше був запущений як бета-тест у 2021 році, є універсальним застосунком для чату, який підключається до кількох різних служб обміну повідомленнями, щоб створити єдину папку «Вхідні». Сервіс працює з такими програмами, як Facebook Messenger, Signal і Slack.

Спочатку Ерік Мігіковскі зробив собі ім’я, розробивши Pebble – розумний годинник, який передував Apple Watch. Минулого року стартап випустив версію свого програмного забезпечення під назвою Beeper Mini, яка дозволила працювати iMessage від Apple на платформі конкурента – Android. Це не сподобалось Apple, тому компанія заблокувала роботу програми.

Мігіковскі був активним прихильником стримування влади Apple, і суперечка привернула увагу регуляторів. Міністерство юстиції США згадало цей інцидент в антимонопольному позові, поданому проти Apple минулого місяця.

Компанія не планує передавати iMessage на Android, але пізніше цього року додасть підтримку RCS або розширених комунікаційних служб. Це полегшить користувачам iPhone та Android надсилання текстових повідомлень та обміну високоякісними фотографіями й відео.

Мігіковскі сказав, що боротьба з Apple допомогла привернути більше уваги до Beeper. Застосунок виходить із бета-фази в межах угоди, що робить його доступним для всіх. Також він повідомив, що Automattic вже давно є інвестором Beeper.

«Automattic – це велика компанія, але вони не схожі на Big Tech-компанію. Вони знають, як побудувати інфраструктуру з відкритим кодом для відкритого Інтернету», – додав посадовець.

Читайте також на ProIT: Apple оновлює iMessage за допомогою нового протоколу шифрування Post-Quantum.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.