ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Beeper припиняє спроби перенести iMessage на Android після тривалої «гри в кота-мишки» з Apple

author avatar ProIT NEWS

Beeper відмовляється від своєї місії перенести iMessage на Android після впровадження серії виправлень, які Apple знищила одне за одним протягом останнього місяця, пише TechCrunch.

«Кожного разу, коли Beeper Mini «не працює» або стає ненадійним через втручання Apple, довіра до Beeper зазнає удару. Це нежиттєздатно. Незважаючи на те, що ми хочемо боротися за те, що, на нашу думку, є фантастичним продуктом, який дійсно повинен існувати, правда полягає в тому, що ми не можемо виграти гру в кота-мишки з найбільшою компанією у світі», – написала компанія у своєму блозі.

Коли Beeper було запущено, користувачам потрібно було лише завантажити програму, щоб перенести iMessage на Android. Кожного разу, коли Apple блокувала службу, Beeper доводилося знаходити обхідні шляхи, які щоразу ставали все складнішими.

Щоб програма запрацювала зараз, вам потрібен старий зламаний iPhone (6/6s/SE1/7/8/X) і комп’ютер Mac або Linux. Потім вам необхідно встановити інструмент Beeper, щоб створити реєстраційний код iMessage, а далі оновити програму Beeper Mini до останньої версії та ввести свій код. Ви повинні залишати iPhone постійно підключеним до джерела живлення та Wi-Fi.

Якщо користувачі не мають старого iPhone і не хочуть його купувати, то вони можуть взяти його напрокат і навіть запропонувати власну послугу оренди, якщо серед користувачів буде достатній інтерес.

Компанія Apple поки не відповіла на запит TechCrunch про коментар.

Враховуючи постійні зусилля Apple знищити Beeper, цілком можливо, що технологічний гігант може захотіти закрити службу раз і назавжди.

Цього тижня група законодавців звернулася до Міністерства юстиції США з проханням розслідувати «потенційне антиконкурентне ставлення» Apple до Beeper, зазначивши, що «сумісність і взаємозв’язки вже давно є ключовими факторами конкуренції та споживчого вибору у сфері комунікаційних послуг».

Beeper зробив програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом для інших розробників, які хочуть спробувати його. Попри те, що Beeper полишає спроби перенести iMessage на Android, у компанії кажуть, що в новому році вони «перенесуть фокус на довгострокову мету створити найкращу програму для чату на землі».

Раніше ми повідомляли, що розслідування, проведене Європейською комісією, дійшло попереднього висновку, що сервіс чату iMessage недостатньо популярний серед бізнес-користувачів, щоб на нього поширювалися нові правила.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.