ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Як захистити своє цифрове життя за допомогою трьох безкоштовних інструментів від pCloud

author avatar ProIT NEWS

Експерти pCloud запустили три безкоштовні інструменти кібербезпеки, якими ви можете почати користуватися вже сьогодні, щоб захистити своє цифрове життя та реагувати на витоки даних. Про це повідомляє 9to5 google.

По-перше, це засіб перевірки надійності пароля – швидкий і простий спосіб дізнатися, чи вибраний вами пароль настільки безпечний, як ви думаєте.

Ви можете бути спокійні, оскільки засіб перевірки надійності пароля виконує свої тести виключно у вашому браузері, ваш пароль ніколи не передається у pCloud.

Перевірте надійність пароля

Коли ви вводите свій пароль, безкоштовний інструмент оцінює, скільки часу знадобиться досвідченому зловмиснику, щоб зламати ваш обліковий запис. Найпростіші паролі можна вгадати або зламати за лічені секунди, тоді як на злам безпечного пароля знадобляться століття. Коли ви зрозумієте, наскільки ненадійним є ваш пароль, ви можете прокрутити сторінку далі, щоб знайти корисні поради щодо створення чогось ще більш безпечного.

Тим не менш найнадійніший пароль, який ви можете використовувати, це той, який ви не створювали самі. Для цього ви можете скористатися безкоштовним генератором випадкових паролів pCloud. Одним клацанням миші можна створити пароль, який відповідатиме вашим потребам:

Прапорці на сторінці дозволяють увімкнути/вимкнути цифри, великі та малі літери та символи, а повзунок поруч дає змогу створити пароль довжиною до 64 символів. На різних сайтах діють різні правила, і ці елементи керування дозволяють легко створювати те, що вам потрібно. Є навіть кнопка легкого оновлення, щоб миттєво створити новий пароль.

Кожен пароль генерується безпосередньо на вашому пристрої та нікому не надається. Підібравши те, що вам подобається, просто натисніть кнопку «Копіювати» та поверніться до вибраного застосунку/сайту.

Перевірте, чи не відбувалося витоку Ваших даних

Звичайно, навіть за найкращих методів особистої безпеки інколи ваша інформація може опинитися в Інтернеті не з вашої вини – програми можуть продавати ваші дані, сайти можуть бути зламані тощо. Найкраще, що ви можете зробити, це бути в курсі того, коли саме ваше цифрове життя опинилось у небезпеці, і це саме те, для чого створена безкоштовна програма перевірки порушень даних pCloud.

Просто введіть свою адресу електронної пошти в інструмент – і ви отримаєте детальний звіт про те, коли ця адреса з’являлася в мережі. Для кожного випадку ви отримаєте коротке пояснення того, що сталося та яку іншу інформацію було оприлюднено, наприклад ваше ім’я, дата народження, адреса, пароль тощо.

Отримавши цю інформацією, можна змінити будь-які паролі, які могли бути зламані. А щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому, ви можете видалити свій обліковий запис на будь-яких сайтах і у застосунках, якими більше не користуєтеся.

Читайте також на ProIT: не дозволяйте Google керувати вашими паролями

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.