ProIT: медіа для профі в IT
10 хв.

Wall Street Memes, Sonik та інші: експерти визначили 10 найкращих Meme Coins, які можна придбати у 2023 році

author avatar ProIT NEWS

Meme Coins (мемкоїни) зараз є одними з найпопулярніших токенів на ринку криптовалют. Деякі з них підскочили більш ніж на 10 000% за останні місяці.

Звичайно, не кожен приречений на славу, тому інвестори повинні мати змогу знайти високопотенційні токени, перш ніж вони почнуть стрімко зростати. Read Write розгянув 10 найкращих мемкоїнів, які можна купити у 2023 році.

1. Wall Street Memes ($WSM)

Wall Street Memes – це новий проєкт мемів, який привернув увагу всієї криптовалютної спільноти. Цей проєкт зібрав приголомшливі $25 мільйонів за трохи більше ніж 2 місяці. Він на шляху до того, щоб стати одним із найбільших ICO мемів за весь час.

Wall Street Memes успішно підтримав настрої спільноти. Він спирається на дух r/WallStreetBets, заохочуючи трейдерів об’єднуватися, висміюючи при цьому жадібність і безрозсудність TradFi.

Проєкт створив низку пам’ятних мемів і зібрав понад 263 тисячі підписників у Twitter. Також він привернув увагу власника Twitter і «короля мемів» Ілона Маска, який ретвітнув кілька мемів проєкту.

Wall Street Memes очолює команда проєкту, яка знає, як підтримувати потік «вірусного» вмісту. Ці ж розробники створили колекцію Wall Street Bulls NFT у 2021 році, яку розкупили трохи більше ніж за 30 хвилин.

Проєкт не тільки створив величезну спільноту, але й викликав масу ентузіазму щодо свого токена $WSM. Токен призначений виключно для спекуляцій, але багато аналітиків і криптоінфлюенсерів кажуть, що це може стати наступною мем-криптовалютою, яка вибухне у 2023 році.

Це дає інвесторам останній шанс купити $WSM за ціною $0,0337. Після закінчення передпродажу команда проєкту планує розмістити $WSM на кількох криптовалютних біржах Tier-1.

Інвестори очікують, що обсяг торгів становитиме сотні мільйонів доларів у перший день і що токен може побити рекорди. Отже, інвестори не захочуть упустити цей останній шанс отримати токени $WSM за передпродажною ціною.

2. Sonik ($SONIK)

Sonik – це ще одна нова криптовалюта-мем, яку інвестори не захочуть пропустити. Цей проєкт використовує популярного персонажа Sonic The Hedgehog, який був представлений Sega у 1991 році та був у центрі уваги десятків відеоігор і фільмів, що перетворює його на пам’ятний мем-токен.

Хоча $SONIK не пов’язаний із брендом Sonic або Sega, кожен, хто виріс у 1990-х, одразу впізнає цей мем.

Проєкт містить мультяшні малюнки персонажів із франшизи Sonic та підкреслює, наскільки швидкий цей їжак. Він навіть має символічний запас у 299 792 458 000 – швидкість світла в метрах за секунду, оскільки саме так має бігти Sonic.

$SONIK вирізняється з-поміж інших монет-мемів завдяки системі винагород за принципом «stake-to-earn». 40% від загальної пропозиції токенів було відкладено для виплати винагороди інвесторам, що гарантує доступний дохід протягом багатьох років.

Проєкт також має багато амбіцій. Заявлена ​​мета – стати найшвидшим мемкоїном, який досягне ринкової капіталізації від $0 до $100 мільйонів. $SONIK вже добре йде, зібравши понад $400 тисяч під час попереднього продажу.

Передпродаж має тверде обмеження у $2 098 547 і відбувається в один етап, а ціна $SONIK становить $0,000014. Це відбувається дуже швидко, тому інвестори мають обмежений час, щоб купити токени, перш ніж цей проєкт потрапить на біржі.

Коли це станеться, аналітики очікують, що $SONIK може викликати справжній бум. Інфлюенсер криптовалют Джейкоб Бері вказав на $SONIK як на одну з наступних криптовалют із 10-кратним потенціалом.

3. Chimpzee ($CHMPZ)

Chimpzee – це проєкт, який дає змогу інвесторам не тільки заробляти гроші, але й робити багато добра для світу. Команда Chimpzee співпрацювала з некомерційними організаціями, такими як The Giving Block, One Tree Planted і Wild, щоб посадити понад 20 тисяч дерев, відновити бразильський тропічний ліс і пожертвувати $15 тисяч на порятунок диких слонів.

10% токенів проєкту було спрямовано на благодійність, що відрізняє їх від інших мемкоїнів.

Інвестори мають кілька способів заробити на володінні токенами $CHMPZ, окрім простого підвищення ціни токена. Володіння $CHMPZ дає їм доступ до гри Zero Tolerance play-to-earn, у якій гравці можуть зупинити браконьєрів і захистити тропічний ліс від лісорубів. Чим більше браконьєрів гравці зупинять у грі, тим більше $CHMPZ вони зароблять.

Chimpzee також будує NFT-маркетплейс для гри Zero Tolerance та мерч-маркетплейс, де частина кожного продажу спрямовується на допомогу навколишньому середовищу.

Chimpzee виявився надзвичайно популярним серед екологічно свідомих інвесторів. Під час попереднього продажу проєкту вже зібрано понад $1,25 мільйона, до наступного підвищення ціни залишилися лічені дні. Протягом обмеженого часу інвестори можуть зафіксувати $CHMPZ за ціною $0,00095.

4. ApeCoin ($APE)

ApeCoin – це мемкоїн, представлений ​​компанією Yuga Labs, яка відома ультрапопулярними колекціями Bored Ape Yacht Club і Mutant Ape Yacht Club NFT.

$APE – це більше, ніж просто мемкоїн. Цей токен ERC-20 призначений для того, щоб надати спільноті управління ApeCoin DAO, яка включає фонд спільноти для майбутнього розвитку. Розробка може охоплювати інвестиції у нові проєкти NFT, створення метавсесвіту або ігор «грай, щоб заробити» та багато іншого.

Yuga Labs також працює над власним метавсесвітом окремо від проєкту ApeCoin. Широко поширені припущення, що $APE стане офіційним токеном цього нового метавсесвіту, відомого як Otherside, коли він буде запущений.

$APE підскочив на 22% минулого літа після демонстрації Bored Ape Yacht Club Otherside Metavers. Відтоді ціна на $APE неухильно знижувалася, оскільки запуск Otherside затримувався. Наразі він торгується на рівні $1,47, знизившись приблизно на 72% за минулий рік.

Хоча це погана новина для довгострокових власників $APE, сьогодні це величезна можливість для інвесторів. Otherside наближається, і коли це станеться, вартість $APE може різко зрости, ніж ціна, досягнута під час попереднього огляду минулого літа.

5. Dogelon Mars ($ELON)

Dogelon Mars – це мемкоїн, який був запущений у квітні 2021 року під гучні фанфари. За кілька днів після запуску токен зріс більш ніж на 4500%, створивши нових криптомільйонерів практично за одну ніч.

$ELON швидко впав на землю після його прокачки, але через кілька місяців токен знову запрацював. Частково потужність цього токена полягає у тому, що він поєднує в собі багато елементів, які подобаються меместрам: Ілон Маск, його одержимість польотом на Марс, мем Shiba Inu й ентузіазм «to the moon» навколо мемкоїнів.

Dogelon Mars впав майже на 60% за останні 12 місяців і є ще однією жертвою криптозими. Однак, коли криптозима закінчиться, токен може відчути серйозне покращення. Багато інвесторів розглядають поточний момент як можливість придбати $ELON зі значною знижкою.

Обсяг торгів токеном за останні дні склав майже $20 мільйонів, що є серйозним зростанням порівняно з минулим місяцем. Ринкова капіталізація токена становить трохи менше $70 мільйонів, тому він має великий потенціал зростання, якщо імпульс набере обертів.

6. PepeCoin ($PEPE)

PepeCoin вважається одним із найуспішніших мемів з часів Dogecoin та Shiba Inu.

У квітні цей токен зріс більш ніж на 10 000% і привернув увагу основних фінансових мереж, таких як CNBC. Це було нагадуванням для решти світу, що попри те, що ринок зараз у криптозимі, на криптовалюті ще можна заробити статки.

$PEPE засновано на мемі-жабі Pepe, який роками був популярним зокрема на сайтах Reddit і 4Chan. На піку $PEPE щоденний обсяг торгів перевищував $3 мільярди. Хоча він знизився з весни, токен все ще зріс на 1775% з моменту запуску та має ринкову капіталізацію понад $415 мільйонів. Він також бачить майже $80 мільйонів в обсязі торгів на день.

7. Shiba Inu ($SHIB)

Shiba Inu – оригінальний токен Doge killer, який виявився стійкою криптовалютою-мемом. Монета стала популярною у 2021 році, коли вона злетіла до історичного максимуму у $0,000080.

Нині він знизився на 90% від цього максимуму, але його ринкова капіталізація все ще становить $4,8 мільярда. Це 15-та за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, яка у категорії мемкоїнів поступається лише Dogecoin.

Ціна $SHIB дуже постраждала через криптозиму, але незабаром ситуація для цього проєкту може змінитися. Команда розробників Shiba Inu нещодавно запустила мережу Shibarium – спеціальний блокчейн, який підтримуватиме надшвидкі та недорогі транзакції. Запуск мережі Shibarium також відкриває двері для стекінгу $SHIB, що може збільшити вартість токена.

Перешкода під час запуску Shibarium призвела до зниження ціни $SHIB, але зараз мережа повністю функціонує та може принести великі прибутки інвесторам $SHIB у довгостроковій перспективі.

8. Milady Meme Coin ($LADYS)

Milady Meme Coin – це мемкоїн, на створення якого надихнув твіт Ілона Маска.

Маск опублікував у Twitter зображення Milady Maker NFT із підписом: «Немає мему. Я тебе люблю».

Інтернет миттєво вибухнув, і мінімальна ціна колекції NFT за лічені хвилини зросла більш ніж удвічі. Протягом дня невідомий розробник запустив токен $LADYS, ціна якого різко зросла на 20 000%.

Відтоді ціна $LADYS впала, але токен зберіг ринкову капіталізацію майже у $20 мільйонів. Також спостерігається високий ступінь волатильності, що робить його улюбленою мішенню для криптотрейдерів.

За останні кілька тижнів токен зріс більш ніж на 30%, а обсяг торгів збільшився більше ніж удвічі. Ці типи короткострокових стрибків можуть бути дуже цінними для активних інвесторів, які хочуть торгувати для швидкого прибутку.

9. Dogecoin ($DOGE)

Dogecoin – це оригінальний мемкоїн, запущений ще у 2013 році як жарт. Мемкоїн використовує той самий вихідний код, що й біткоїн, але не має обмежень щодо кількості токенів $DOGE, які можна видобути.

Хоча токеноміка $DOGE може здатися погано пристосованою для збереження вартості, багато хто вважає, що Dogecoin – це насправді майбутнє грошей. Токен дає змогу будь-кому надсилати гроші в будь-яку точку світу миттєво та з надзвичайно низькими витратами. Для переміщення токенів з одного гаманця в інший це, можливо, навіть краще ніж біткоїн.

Сьогодні Dogecoin є восьмою за величиною криптовалютою за ринковою капіталізацією з капіталізацією понад $8,8 мільярда. Щоденний обсяг торгів на ньому становить понад $200 мільйонів, а його обсяги регулярно перевищують $1 мільярд.

10. Floki Inu ($FLOKI)

Floki Inu – це один із багатьох мемкоїнів на тему Shiba Inu, які були запущені після вибухового успіху $SHIB у 2021 році. Цей токен отримав свою назву від імені собаки Ілона Маска – Флокі, яка названа на честь скандинавського бога.

За кілька тижнів після запуску токен підскочив більш ніж на 7000%, а обсяг торгів досяг $225 мільйонів.

Пізніше $FLOKI значно впав, але цей токен все ще має великий потенціал. За останні 12 місяців він зріс більш ніж на 66%, що зробило його одним із найсильніших мемів під час криптозими. Він підтримує ринкову капіталізацію понад $170 мільйонів, демонструючи, що інвестори все ще люблять $FLOKI.

Що таке мемкоїн?

Мемкоїн – це криптовалюта, яка походить від інтернет-мему або представляє себе як потенційний мем.

Часто мемкоїни не мають користі або цінності. Натомість вони створені, щоб об’єднати криптоспільноту та спонукати інвесторів ставитися до речей менш серйозно.

Тим не менш, мемкоїни стали значною частиною крипторинку і широко використовуються як інструменти для цінових спекуляцій.

Можливо, найкращий спосіб зрозуміти мемкоїни – це подивитися на оригінальний Dogecoin. Він був створений як жарт і ніколи не був призначений для торгівлі як справжньою криптовалютою – з ціною. Dogecoin був заснований на мемі, який був популярний у часи Shiba Inu, з граматичними помилками.

Мемкоїни можуть мати власний блокчейн (як у випадку з Dogecoin), але більшість із них побудовано на наявних блокчейнах, таких як Ethereum. Більшість мемкоїнів, які створюються сьогодні, – це токени ERC-20, які здійснюють транзакції у блокчейні Ethereum.

Чи є мемкоїни хорошою інвестицією?

Одне з найбільших питань, які виникають в інвесторів щодо мемкоїнів, полягає у тому, чи є вони хорошими інвестиціями. Мемкоїни, як відомо, нестійкі. Це означає, що вони можуть приносити величезні прибутки, але можуть і призвести до значних втрат для інвесторів. Отже, важливо повністю розуміти мемкоїни та причини, чому інвестор може захотіти зосередитися на них.

Давайте розглянемо деякі ключові переваги інвестування у мемкоїни.

Вибуховий потенціал цін

Однією з головних причин, чому інвестори купляють мемкоїни, є те, що вони мають потенціал для карбування мільйонерів. Десятки криптоінвесторів – так званих мільйонерів Dogecoin – заробили свої статки під час «вибуху» Dogecoin у 2020-2021 роках. Те саме сталося, коли Shiba Inu піднявся у 2021 році й знову, як PepeCoin на початку цього року.

Немає жодної гарантії, що будь-який мем-крипто «вибухне» в ціні після запуску. Але це траплялося стільки разів із багатьма різними монетами-мемами, що інвестори підхопили тренд.

Створення спільноти

Попри те, що інвестори шукають мемкоїни заради потенційного грошового прибутку, багатьом також подобається інвестувати у мемкоїни через спільноту, яка створюється навколо цього сектору ринку.

Інвестори мемкоїнів, як правило, цінують гарно проведений час так само, як і виграш, а весела атмосфера навколо мемкоїнів може бути заразною. Цей психологічний ефект сприяє не лише зростанню цін на найпопулярніші мемкоїни, але й збільшує немонетарну вартість, яку інвестори отримують від монет.

Зазвичай проєкти мемкоїнів прагнуть створити згуртовану, лояльну спільноту інвесторів. Вони можуть мати багато спільного і підтримувати один одного під час виграшів і програшів, що незвично для інвестиційного світу.

Можливості ставок

Інвестори можуть ставити свої токени мемів для підтвердження транзакцій і заробляти додаткові токени як винагороду.

Стейкінг пропонує інвесторам шанс збільшити свої інвестиції з часом. Навіть якби вартість токена залишалася незмінною, інвестор отримував би прибутки лише від своїх винагород за ставки. Якщо ціна мемкоїна зростає, ставка може призвести до значних прибутків.

APY, які пропонують мемкоїни, дуже різниться, але може бути тризначним. Наприклад, Wall Street Memes наразі пропонує інвесторам 100% APY на поставлені токени $WSM.

Висока волатильність

Волатильність означає частоту й амплітуду стрибків цін на криптовалюту. Відомо, що мемкоїни відрізняються високою волатильністю. Це означає, що вони відчувають значні коливання цін за короткий проміжок часу.

Висока волатильність – це необов’язково те, чого хочуть довгострокові криптоінвестори, але вона ідеальна для денної торгівлі криптовалютою.

Криптотрейдери можуть знайти мемкоїн, який зазнає різких коливань цін, і входити та виходити за один проміжок часу. Криптотрейдери також можуть здійснювати кілька угод на один мем-токен за день, коли його ціна дуже різка.

Потенційні ризики мемкоїнів

Мемкоїни можуть принести великі прибутки для інвесторів, коли справи йдуть добре. Але важливо пам’ятати, що вони можуть і втратити гроші на мемкоїнах через волатильність цін, регуляторну невизначеність у багатьох країнах, шахрайство, можливе падіння інтересу інвесторів тощо.

Як знайти нові мемкоїни з високим потенціалом

Однією з найскладніших частин інвестування у мемкоїни є пошук високопотенційних токенів до того, як вони почнуть стрімко зростати. Найуспішніші інвестори мемкоїнів – це ті, хто рано помічає перспективні проєкти, перш ніж інші інвестори усвідомлять, наскільки великими вони можуть стати.

Є кілька способів знайти найновіші мемкоїни, які «вибухнуть» після запуску.

Передпродажі крипто

Багато мемкоїнів проводять передпродажі, де інвестори можуть придбати новий токен мемів до того, як він почне торгуватися на біржах. Зазвичай передпродажі пропонують раннім інвесторам нижчу ціну, ніж біржова ціна. Тобто передпродажні інвестори можуть мати нереалізовані прибутки з моменту початку торгівлі монетою.

Інвестори можуть знайти передпродажі криптовалюти, слідкуючи за соцмережами. Більшість нових проєктів мемкоїнів оголошують про свої попередні продажі на криптовалютних Twitter і Reddit. Також вони мають вебсайти, де інвестори можуть приєднатися до попереднього продажу.

DexTools

DexTools – це платформа криптоданих, яка відстежує торгівлю криптотокенами на децентралізованих біржах (DEX). Це чудова платформа для пошуку мемкоїнів, які нещодавно були запущені на DEX. Крім того, одне з перших місць, де можна знайти графіки цін і дані про транзакції для нещодавно випущених токенів.

У DexTools є кілька корисних інструментів для виявлення нових мемів. Платформа зберігає список трендових токенів на основі обсягу торгів, що дає змогу інвесторам швидко знаходити мемкоїни, популярність яких зростає.

DexTools також веде список найбільших щоденних прибутків на ринку криптовалют. Цей список часто включає мемкоїни, оскільки ці токени дуже мінливі.

Криптоінфлюенсери

Інфлюенсери криптовалют часто є одними з перших, хто звертає увагу на нові проєкти мемів, які можуть «вибухнути». Вони можуть виділити новий токен у своїй стрічці Twitter, зробити відео на YouTube, пояснюючи, що таке нова монета, або написати допис у блозі, висвітлюючи проєкти, які вони зараз спостерігають.

Відомі інфлюенсери – Джейкоб Бері та Бен Армстронг. YouTube-канал Джейкоба Бері – один із перших, на якому було висвітлено такі успішні мемкоїни, як Tamadoge. Він був великим шанувальником мемів Уолл-стріт з моменту початку їх попереднього продажу.

Майте на увазі, що інфлюенсери криптовалют часто мають фінансову частку у проєктах, про які говорять. Вони хочуть підняти ажіотаж навколо цих проєктів, тому що отримають прибуток, якщо токен підвищиться після запуску.

Crypto Launchpads

Криптостартові панелі, такі як Coinbase’s Base, DAO Maker, Pancakeswap і Uniswap, часто розміщують початкові DEX-пропозиції (IDO) для нових мемкоїнів. Ці платформи беруть участь у маркетинговому просуванні монет, які вони розміщують, тому стеження за ними може бути хорошим способом дізнатися про нові запуски. Наприклад, DAO Maker зберігає список усіх майбутніх IDO на платформі.

Слідкувати за вебсайтом для майбутніх запусків може бути хорошим способом дізнатися про нові маркери мемів з високим потенціалом.

Також читайте матеріал ProIT щодо актуального огляду крипторинку.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.