ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apollo повертає користувачам кошти за підписку. 30 червня додаток закриється через протест проти Reddit

author avatar ProIT NEWS

Популярний сторонній додаток Reddit Apollo оголосив про закриття після того, як Reddit вирішив стягувати з розробників плату за API з 1 липня. За день до цього, 30 червня, Apollo припинить роботу, оскільки нова цінова політика Reddit вартуватиме додатку понад $20 млн на рік. Розробник Apollo Крістіан Селіг сказав, що плата за API є непомірно високою і що йому було надано мінімум часу, щоб підготуватися до змін.

Селіг оголосив, що поверне користувачам кошти за час підписки, що залишився до завершення роботи програми. А в середу у додатку з’явилася можливість для користувачів відмовитися від повернення коштів. Користувачі, які не скористаються цією опцією, автоматично отримають пропорційне відшкодування. Про це повідомляє MacRumors.

«Якщо ви були задоволені послугами, які я надавав протягом багатьох років, будь ласка, подумайте над тим, щоб відмовитися від відшкодування, оскільки кошти повертаються з моєї власної кишені», – сказав Крістіан Селіг.

Раніше він підрахував, що відшкодування може коштувати йому приблизно $250 тис.

Раніше ProIT повідомляло, що починаючи з 1 липня Reddit почне стягувати плату за свій основний API, який надає додаткам сторонніх розробників, таким як Apollo, доступ до даних вебсайту. Це рішення Reddit викликало суперечки. Тисячі субредитів на початку цього місяця «вимкнулись» на знак протесту проти майбутніх змін. Проте, незважаючи на негативну реакцію, генеральний директор Reddit Стів Хаффман відмовився змінити курс і погрожував вжити заходів проти модераторів, які не згодні платити.

Apollo – один із найпопулярніших застосунків Reddit, який було випущено у 2017 році й завантажено понад 2 мільйони разів.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.