ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple глибоко інтегрує ChatGPT в iOS 18

author avatar ProIT NEWS

Apple Intelligence є основою генеративних функцій ШІ в iOS 18, але Apple також дозволить користувачам використовувати моделі ChatGPT від OpenAI. Про це компанія оголосила на події WWDC, повідомляє 9to5mac.com.

Після підключення користувачі можуть вибрати ChatGPT як модель для використання в Siri та як частину нових інтелектуальних інструментів для запису й інших функцій в iOS 18, iPadOS 18 і macOS Sequoia.

Інтеграція ChatGPT розширює безкоштовні функції Apple Intelligence, вбудовані в ОС. Наприклад, якщо ви задаєте Siri запитання, на яке вона не може відповісти, вона може передати його ChatGPT для відповіді на запит.

Користувачі можуть скористатися звичайними безкоштовними квотами для використання ChatGPT або підключити свої платні підписки, щоб використовувати переваги ChatGPT Plus.

Компанія Apple зазначила, що працює над партнерством з іншими виробниками моделей ШІ, щоб надати користувачам більше можливостей у майбутньому.

Отже, хоча ChatGPT від OpenAI поки що є єдиним варіантом, можна очікувати, що Google Gemini й інші моделі будуть запропоновані в майбутньому.

Раніше ProIT писав, що OpenAI допомагає Apple виправити Siri й це турбує Microsoft.

Також ми повідомляли, що Google збирається інвестувати $2 мільярди у конкурента OpenAI Anthropic.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.