ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple не планує випускати 27-дюймовий iMac з Apple Silicon

author avatar ProIT NEWS

Apple не буде випускати версію Apple Silicon для 27-дюймового iMac, щоб замінити модель, оснащену Intel, випуск якої був знятий у 2022 році. Натомість компанія зосередила лінійку iMac навколо 24-дюймової моделі, яка була вперше випущена на початку 2021 року й щойно оновлена ​​за допомогою нового процесора M3 цієї осені.

PR-представник Apple Старлейн Меза підтвердила The Verge плани компанії. Так, покупцям пропонують розглянути Studio Display і Mac Studio або Mac mini, які поєднують 27-дюймовий екран 5K з окремим комп’ютером у порівнянні з дизайном «все в одному» iMac.

Протягом багатьох років 27-дюймовий iMac був флагманським настільним комп’ютером Apple. Оскільки компанія так і не випустила версію зі своїми власними процесорами Apple Silicon, багато відеоредакторів, розробників та інших творчих людей перейшли на інші машини, такі як Mac Studio та MacBook Pro або більш модульні настільні ПК.

ProIT нещодавно повідомляв про представлений на Scary Fast Mac новий 24-дюймовий iMac із чипом M3.

The Verge протестували новий iMac – це чудовий настільний комп’ютер «все в одному» для більшості споживачів, але ті, хто використовує 27-дюймовий монітор для роботи, відчують «клаустрофобію» на 24-дюймовому екрані.

Раніше ми писали, що аналітики очікують, що Apple випустить 32-дюймовий iMac із міні-світлодіодним дисплеєм у 2025 році, але поки це тільки на рівні чуток.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.