ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У 2023 році iMac не оновлюватиметься, 32-дюймовий iMac із міні-світлодіодним підсвічуванням з’явиться у 2025 році

author avatar ProIT NEWS

За інформацією аналітика Мін-Чі Куо, компанія Apple оновить лінійку 24-дюймових iMac у 2024 році, а не у 2023 році. Куо очікує, що Apple випустить 32-дюймовий iMac із міні-світлодіодним дисплеєм у 2025 році.

Зараз Apple поставляє 32-дюймовий iMac. Професійний дисплей XDR із міні-світлодіодом продається окремо за ціною $500-$1000, повідомляє 9to5mac.com.

Аналітик опублікував власні «оновлені прогнози щодо iMac» як перегляд свого попереднього прогнозу від березня 2022 року. Тоді він правильно передбачив, що компанія Apple перегляне Mac Pro та Mac mini у 2023 році, але не вгадав зі своїм прогнозом щодо iMac Pro на цей рік.

Минулого тижня в японському блозі MacOtakara було зазначено про затримку дат надходження конфігурацій вищого класу для 24-дюймового iMac M1, який Apple представила 2 роки тому.

Марк Гурман із Bloomberg протягом тривалого часу повідомляв, що компанія відмовиться від чипа M2 для iMac і замість цього оновить його до M3. Також він писав, що 32-дюймовий варіант iMac з’явиться не раніше кінця 2024 року.

Про еволюцію iMac читайте на нашому сайті.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.