ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Apple підтверджує, що через помилку Screen Time налаштування не зберігаються

author avatar ProIT NEWS

Apple підтвердила, що помилка Screen Time впливає на її пристрої, даючи змогу дітям перевищувати встановлені батьками часові обмеження і продовжувати використовувати програми й ігри.

Компанія визнала помилку у коментарі, опублікованому The Wall Street Journal на вихідних. Але термінів для виправлення названо не було, пише Techcrunch.

Screen Time дає змогу батькам налаштовувати обмеження на використання пристроїв Apple своїми дітьми через спільний доступ до Family Sharing.

Дорослий родич може налаштовувати різні обмеження – від часу, проведеного на певних категоріях застосунків, таких як ігри, до обмежень спілкування і запланованих «періодів недоступності», коли дозволяються лише дзвінки й програми, затверджені батьками. «Періоди недоступності» часто використовуються під час сну дитини, щоб у неї не було спокуси грати в ігри чи перевіряти соціальні мережі, коли вона повинна спати.

Однак помилка з екранним часом Apple призводить до того, що налаштування батьків не застосовуються.

«Ми усвідомлюємо, що деякі користувачі можуть зіткнутися з проблемою, коли налаштування екранного часу неочікувано скидаються, – сказала прессекретар компанії Apple. – Ми дуже серйозно ставимося до цих звітів, вносили й продовжуватимемо вносити оновлення, щоб покращити ситуацію».

З випуском iOS 16.5 Apple заявила, що виправила помилку зі Screen Time, через яку «параметри могли скинутися або не синхронізуватися на усіх пристроях». Але новий звіт підтвердив, що помилка все ще створює проблеми у публічному випуску бета-версії iOS 17.

Проблема для батьків зазвичай полягає у тому, що діти здебільшого не повідомляють, що їм дали додатковий час на їхніх пристроях. Вони просто із задоволенням продовжують користуватися програмами й іграми, які раніше були заборонені або мали лише обмежений час. Це означає, що багато батьків навіть не підозрюють, що помилка впливає на вибір їхніх сімей щодо використання пристрою.

Apple випустила власні інструменти Screen Time із запуском iOS 12 у 2018 році після того, як заборонила встановлення сторонніх програм, які надавали подібні послуги. Компанія заборонила застосунки у своєму App Store, заявивши, що вони використовують технології, які загрожують конфіденційності користувачів.

Оскільки в iOS не було будь-якої системи для керування часом використання екрана, застосунки використовували різні методи керування часом використання екрана, включно з використанням фонового місцезнаходження, VPN і рішень на основі MDM (системи, розробленої для керування пристроями співробітників на підприємстві).

Сторонні застосунки, які доступні сьогодні, – платні й часто мають додаткові інструменти для батьків, щоб виправдати їхню вартість. Наприклад, Qustodio – один із застосунків, який має службу визначення місцезнаходження родини.

Ще один популярний застосунок – Bark. Він контролює вміст, до якого діти мають доступ на десятках застосунків і платформ соціальних медіа. Інші ж ставлять за мету надавати кращі сповіщення, докладніші звіти або спрощений контроль.

Поки незрозуміло, коли буде виправлено помилку Screen Time. Враховуючи гучне висвітлення у ЗМІ, ймовірно, що найближчим часом це питання стане пріоритетним. Можливо, з публічним релізом iOS 17 восени, якщо не раніше.

Новий екран, титановий корпус і підвищення цін: чого очікувати від лінійки iPhone 15.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.