ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

ChatGPT навчився зачитувати свої відповіді вголос

author avatar ProIT NEWS

Компанія OpenAI оголосила у своєму профілі на X (Twitter), що додала до свого чат-бота зі штучним інтелектом ChatGPT нову функцію – зачитування відповідей вголос. Опція має назву Read Aloud («Прочитати вголос») і доступна для вебверсій і мобільних застосунків ChatGPT для iOS та Android.

Нова функція озвучує відповіді нейромережі за допомогою технології синтезу голосу. Read Aloud пропонує п'ять голосів на вибір і вміє автоматично розпізнавати мову тексту, який читає (всього підтримується 37 мов).

Функція працює як у безкоштовній версії ChatGPT із версією моделі GPT-3.5, так і у платній із GPT-4.

Раніше ми повідомляли, що у вересні 2023 року OpenAI запустила функцію голосового чату ChatGPT Voice: користувач і чат-бот можуть спілкуватися не текстом, а голосом в обидві сторони.

Read Aloud натомість озвучує вже отримані текстом відповіді. Така опція стане в пригоді, наприклад, на ходу, коли набрати коротке повідомлення простіше руками, а дізнатися відповідь зручніше голосом.

Зачитування вголос є новим кроком у розвитку штучного інтелекту. Нещодавно конкурент OpenAI, компанія Anthropic, також додав подібні функції до своїх моделей ШІ.

Читайте й інші наші новини про ChatGPT: OpenAI таємно оновила кінцеву дату тренувальних даних?

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.