ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Головний дизайнер iPhone та Apple Watch йде з Apple

author avatar ProIT NEWS

Танг Тан, віцепрезидент із дизайну продуктів в Apple, який контролює дизайн iPhone та Apple Watch, залишить посаду в лютому 2024 року, повідомляє GadgetsNow.

Джерела в Apple також розповіли Bloomberg, що його звільнення завдало значного удару команді дизайнерів компанії. Саме він відповідав за ухвалення важливих рішень щодо флагманських продуктів Apple і мав великий вплив на дизайн інших продуктів, таких як Apple Watch та AirPods.

Роль Танга Тана в компанії

Команда Тана жорстко контролювала характеристики продукту, зокрема зовнішній вигляд пристроїв і те, як вони були розроблені. Зокрема, фахівець допоміг перетворити AirPods та Apple Watch на основні драйвери зростання Apple. Після його відходу компанії доведеться змінити свої найважливіші продуктові лінійки.

Тан працював безпосередньо під керівництвом Джона Тернуса, який обіймає посаду старшого віцепрезидента із розробки обладнання.

Хто візьме на себе його роль?

Команда апаратних інженерів Apple піддасться «перестановці», оскільки Ріко Зоркендорфер, віцепрезидент із розробки, також покидає компанію. Наразі він підпорядковується Джону Тернусу, старшому віцепрезиденту Apple із розробки апаратного забезпечення. Після його відходу обов’язки будуть розподілені між іншими членами команди.

Річард Дінь, який є частиною команди Зоркендорфера та керує розробкою продуктів iPhone, отримає розширену роль і почне підпорядковуватися безпосередньо Тернусу. Кейт Бержерон, яка зараз очолює групу розробників апаратного забезпечення Mac, візьме на себе розробку Apple Watch.

Компанія, можливо, готується до нових змін у керівництві в наступному році, оскільки нещодавно було підвищено інших керівників дизайну продуктів Mac та апаратного забезпечення iPhone.

Відхід Танга Тана є другим ключовим відходом керівника, який потрапив у новини. Раніше повідомлялося, що Стів Хотеллінг, який працював над такими ключовими технологіями, як мультисенсорний екран iPhone, Touch ID і Face ID, йде на пенсію.

У 2019 році Джоні Айв, який був головним дизайнером Apple, залишив компанію після того, як протягом трьох десятиліть працював над деякими основними продуктами, включно з iPhone.

Раніше ProIT повідомляв, що усі моделі iPhone 16 можуть мати оновлену кнопку дії.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.