ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google Maps для українського бізнесу розблоковано

author avatar ProIT NEWS

Google скасував обмеження для власників бізнесів з України на створення та редагування профілів компанії у Google Maps. Ці функції були заблоковані для користувачів в Україні з безпекових міркувань у квітні 2022 року. Майже півтора року український бізнес був позбавлений можливості створювати та редагувати профілі на Google Maps.

Тепер українцям дозволено самостійно додавати нові бізнеси на Google Maps, а також редагувати й верифікувати профілі підприємств та інших установ. Це стосується як власників бізнесів, так і простих користувачів.

«Це допоможе малим і середнім підприємцям просуватися. Наприклад, власники переміщених бізнесів можуть змінити локацію у профілі Google Business і привернути увагу клієнтів на новому місці», – зазначили у Міністерстві цифрової трансформації України.

Google застосує спеціальний контроль спаму, щоб майданчик використовували за призначенням. Наразі сервіси не будуть доступні на тимчасово окупованих територіях і в регіонах, де тривають активні бойові дії.

З весни 2022 року українці не могли публікувати відгуки, ставити запитання та додавати інформацію у Google Business. Обмеження були введені для того, щоб запобігти поширенню дезінформації, а також щоб агресор не міг скористатись інформацією щодо місць розташування об’єктів критичної інфраструктури України.

Однак заборона на редагування профілів бізнесу в Україні викликала критику з боку підприємців. На сайті президента навіть розміщували петиції із закликом розблокувати сервіс Google My Business на території України для забезпечення бізнесу умовами роботи під час війни.

Через блокування у Google Maps пошук компаній для клієнтів був ускладнений, а власники бізнесу не могли оновлювати інформацію про свої послуги, години роботи та контактні дані.

Раніше ProIT повідомляв, що Google Chrome тестує нову функцію браузера, яка попереджає про зловмисні розширення, і пояснював, як її увімкнути.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.