ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Оновлення Google Maps: нові ШІ-функції для мандрівників і власників електромобілів

author avatar ProIT NEWS

У компанії Google заявили, що штучний інтелект дав змогу покращити пошук зарядної станції для електромобілів у Google Maps, отримати більш конкретні рекомендації щодо активностей поблизу та більш глибоку візуалізацію. Як повідомляє CNBC, багато нових функцій використовують поля нейронного випромінювання, підмножину ШІ, яка дозволяє використовувати 2D-зображення для створення 3D-сцени.

«Штучний інтелект справді покращив наш спосіб картографування», – сказав Кріс Філліпс, віцепрезидент і генеральний менеджер географічного підрозділу Google.

ProIT розповідає, які ШІ-оновлення отримали Google Maps.

Нові способи пошуку активностей

Google Maps пропонує людям нові способи пошуку занять поблизу. Компанія помітила, як часто користувачі вводили загальні фрази, такі як «чим зайнятися» в певному регіоні, і тепер вони отримають більш спеціалізовану інформацію.

Замість випадкового списку заходів поблизу вас Google Maps надасть категоризований список заходів, згрупований за темами. Отже, якщо ви шукатимете, чим зайнятися в Токіо, то отримаєте такі відповіді, як «аніме», «вишневі цвітіння» та «художні виставки», і звідти ви зможете отримати більш докладну інформацію.

Більше інформації про EV-станції

Компанія розширює свою функцію зарядних станцій для електромобілів (EV), даючи змогу водіям бачити, коли зарядна станція використовувалася востаннє. Це зменшить ймовірність того, що водії їхатимуть до станції, яка не працює.

Ця функція також дозволяє водіям бачити, наскільки швидкий зарядний пристрій і чи сумісний з ним їхній автомобіль, хоча це не нові інструменти.

«Коли ми думаємо про майбутнє навігації, то знаємо, що велика частина цього майбутнього це електрика», – заявила Міріам Даніель, віцепрезидентка і генеральна менеджерка Google Maps.

Більш глибокі функції візуалізації

Цього тижня Google Maps також розширює свою функцію Lens in Maps ще на 50 міст. Вказана функція раніше була відома як «Пошук за допомогою Live View» і дає змогу людям використовувати камеру телефона для сканування прилеглих будівель. Камера аналізує мільярди фотографій і повідомляє вам назву магазину, відгуки й іншу відповідну інформацію про об’єкти, які вона бачить.

Google Maps також матиме кращу візуалізацію своїх навігаційних функцій. Immersive View, який Google Maps анонсував у травні, поширюється на інші міста, включно з Лос-Анджелесом, Нью-Йорком і Сан-Франциско. Це дасть змогу користувачам віртуально подорожувати запланованим маршрутом.

Згідно з даними Google, найближчими місяцями 12 країн матимуть доступ до кращого візуального зображення будівель і доріг, яке водії зможуть бачити під час руху.

Раніше ProIT повідомляв, що Google оновлює пошукову документацію Favicon.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.