ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google оновлює пошукову документацію Favicon

author avatar ProIT NEWS

Google внесла оновлення до документації для розробників щодо пошуку favicon. Компанія видалила розділ агента користувача Favicon та уточнила, що власникам вебсайтів потрібно дозволяти індексацію їхніх favicon як для Googlebot, так і для Googlebot-Image.

Раніше у документації зазначалося, що як сам файл favicon, так і головна сторінка сайту повинні бути доступними для індексації Google. Проте з оновленням Google конкретизувала вимоги: файл favicon повинен бути доступним для індексації Googlebot-Image, а головна сторінка – для Googlebot. Блокування цих user agent може перешкоджати відображенню favicon сайту у результатах пошуку.

Компанія Google оновила документ таким чином:

«Файл favicon має бути доступним для сканування Googlebot-Image, а домашня сторінка – Googlebot; їх неможливо заблокувати для сканування».

Раніше в документі було написано лише:

«І файл favicon, і домашня сторінка повинні бути доступними для сканування Google (тобто вони не можуть бути заблоковані для Google)».

Ось знімок екрана розділу агента користувача Favicon до того, як Google його видалив:

«У документації щодо favicon уточнюється, що Googlebot-Image та Googlebot мають дозволити сканувати як файл favicon, так і домашню сторінку сайту. Також видалено інформацію про рядок агента користувача Google Favicon HTTP з нашої документації, оскільки вона більше не використовується. Видалення рядка агента користувача HTTP не означає жодних змін для власників сайту. Google Favicon залежав від токенів агента користувача Googlebot-Image та Googlebot robots.txt, які продовжують підтримуватися», – заявили в компанії.

Як зазначає Searchengineland, ці оновлення надають чіткіші рекомендації власникам вебсайтів щодо оптимізації індексації та відображення їхніх favicon у результатах пошуку Google.

Власники вебсайтів, які стикаються з проблемами відображення favicon свого сайту у результатах пошуку в Google, повинні ознайомитись з оновленою документацією для розробників. Важливо переконатися, що Googlebot та Googlebot-Image не є забороненими для індексації в директиві robots.txt.

Раніше ProIT повідомляв, за рахунок чого Google покращує проактивний захист пристроїв Android від зловмисного програмного забезпечення.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.