ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Нові функції Chrome на iOS: Переклади, Міні-карти, Календар та Пошук з камери iPhone

author avatar ProIT NEWS

Google анонсував чотири нові функції для свого браузера Chrome на iPhone та iPad.

Пропонуємо короткий огляд новинок.

Міні Google-maps. Тепер, переглядаючи вебсторінку, що містить адресу, ви можете просто натиснути на адресу й утримувати її, щоб швидко побачити місце на мапі, яка з’явиться. Це особливо зручно, коли ви шукаєте розташування ресторану, магазину або будь-якого іншого місця. Chrome використовує штучний інтелект для визначення адреси та підтримки опції «Карти».

Створення подій у календарі. Вам більше не потрібно копіювати та вставляти дані з вебсторінки до свого календаря. Просто натисніть й утримуйте дату на вебсторінці, і Chrome запропонує вам створити нову подію в Google Calendar з автоматично заповненими деталями – описом, місцем, часом.

Кращі переклади вебсторінок. Chrome вже використовує штучний інтелект, щоб визначити мову вебсторінки та запропонувати її переклад. Тепер ви також можете виділити конкретний розділ тексту й перекласти його окремо. Це особливо корисно, якщо ви хочете швидко зрозуміти зміст.

Пошук із камери iPhone. Найближчим часом в адресному рядку Chrome з’явиться новий значок Lens, який надасть прямий доступ до Google Lens. Ви зможете використовувати камеру вашого iPhone, щоб зробити фото і використати це зображення для пошуку в Інтернеті. Також ви матимете змогу вибирати фотографії з галереї для використання в пошуку.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.