ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google Play дозволив віддалено видаляти програми з Android-пристроїв

author avatar ProIT NEWS

Компанія Google випустила нову версію Google Play App Store 38.8, яка тепер містить функцію віддаленого видалення програм із пристроїв, підключених до одного облікового запису.

Функцію можна використовувати на всіх пристроях: ПК, автомобільних системах, смартфонах, телевізорах і смарт-годинниках, повідомляє Tech News Space.

До цього моменту користувач міг віддалено встановити програму на пристроях, підключених до одного облікового запису, але не мав можливості видалити її таким же чином.

З випуском нової версії Google Play це стало можливим, а новий інтерфейс магазину об’єднує всі встановлені користувачем програми у більш зрозумілий список. Наприклад, програми тепер можна сортувати за розміром, групувати за пристроями тощо.

Це може бути особливо корисним під час керування програмами на платформах Android TV, Android Auto або Wear OS, які не мають різноманітних інтерфейсів. А також значно полегшує установку та видалення програм через браузер на робочому столі чи смартфоні Android.

Слід зазначити, що функція віддаленого видалення програм існує стільки ж, скільки й функція віддаленого встановлення.

Google давно має можливість видаляти програми без згоди користувача й іноді використовує цю функцію для віддаленого масового видалення зловмисного програмного забезпечення з усіх пристроїв, на яких встановлено Google Play. Просто у користувачів тепер є можливість зробити це самостійно.

ProIT нещодавно повідомляли, що Google збирається повністю прибрати з Google Play Movies & TV.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.