ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google тестує нижню панель пошуку у застосунку на Android: що це означає для користувачів

author avatar ProIT NEWS

Програма Google є невід’ємною частиною пошуку на пристроях Android. Як частина набору програм Google Mobile Services (GMS), програма Google попередньо встановлена на всіх телефонах Android, які продаються за межами Китаю. Це важлива програма для користувачів Android, оскільки вона впливає на взаємодію з користувачем.

Як повідомляє GadgetsNow, технічний гігант планує внести деякі зміни в застосунок Google на телефонах Android. Очікується, що ця зміна ще більше покращить пошук для користувачів.

Згідно зі звітом TheSpAndroid, компанія тестує нову позицію панелі пошуку в останній версії (14.48.26.29.arm64) програми Google. Панель пошуку у застосунку Google тепер розташована внизу, а не вгорі.

Що це означає для користувачів?

Переміщення рядка пошуку вниз може стати суттєвою зміною для користувачів Android, адже нижня панель легко доступна на всіх телефонах.

Оскільки телефони продовжують надходити з більшими дисплеями, UX-елемент у верхній половині дисплея не забезпечує найкращих показників конверсії. Це означає, що більшість користувачів бачать його, але недостатньо натискають на нього. Перемістивши рядок пошуку вниз, Google полегшить натискання вікна більшій кількості користувачів і покращить загальний досвід пошуку.

Для порівняння, Google уже пропонує нижню панель URL-адрес для Chrome на iPhone, тоді як панель URL-адреси в Android все ще розташована угорі. Останню зміну було помічено виключно в застосунку Google. Очікується, що вона пошириться й на Chrome на Android.

Раніше ProIT повідомляв, що Google тестує медичний чат-бот, змагаючись із Microsoft за прорив у галузі охорони здоров’я.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.