ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

IBM придбає Software AG за $2,3 мільярда

author avatar ProIT NEWS

IBM придбає компанію корпоративних інтеграційних платформ Software AG вартістю $2,33 мільярда для посилення пропозицій штучного інтелекту та гібридної хмари, повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, IBM придбає платформи StreamSets і webMethods Software AG. Вони утворили так звану Super Ipaas компанії Software AG, яку було запущено в жовтні.

Платформи забезпечують інтеграцію застосунків, керування інтерфейсом програмування застосунків (API) та інтеграцію даних.

Software AG належить приватній інвестиційній компанії Silver Lake, яка наразі володіє 93,3% акцій німецької компанії програмного забезпечення.

«Можливість об’єднати команди StreamSets і webMethods разом з IBM для інновацій у побудові майбутнього гібридної хмари та рішень ШІ наступного покоління для підприємства надзвичайно переконлива», – заявив Крістіан Лукас, голова наглядової ради Software AG.

Угода підлягає затвердженню регулювальними органами та, як очікується, буде завершена у другому кварталі 2024 року.

Одночасно Silver Lake оголосила про пропозицію щодо виведення з біржі Software AG за $34,96 за акцію – очікуваний наступний крок після її поглинання цього року.

Раніше ми повідомляли, що Meta й IBM нещодавно заснували Альянс штучного інтелекту.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.