ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Intel домінує на клієнтських процесорах, AMD – на робочих станціях – результати звіту

author avatar ProIT NEWS

Виробник систем Puget Systems опублікував свій щорічний звіт про апаратні тенденції за 2023 рік, який ілюструє домінування як AMD, так і Intel на різних ПК, які вони створюють для своїх клієнтів. Про це повідомляє ExtremeTech.

Компанія виробляє високоякісні комп’ютери на замовлення для різних клієнтів. Підсумок її продажів базується на робочих станціях, які вона створила минулого року. Таким чином, цифри представляють не галузь у цілому, а радше те, що її клієнти просять створити.

Згідно з цим звітом, Intel домінує у комп’ютерах із клієнтськими процесорами, тоді як AMD панує над системами із процесорами робочих станцій.

Звіт Puget починається з демонстрації того, як Intel відновила свою колишню славу, коли у 2021 році випустила процесори Alder Lake 12-го покоління. До цього клієнтські ПК компанії в основному оснащувалися процесорами AMD Ryzen, що було поширеним явищем, оскільки AMD мала значну перевагу над Intel до появи гібридних процесорів. Після цього з’явилися ще дві версії, відомі як Raptor Lake, а потім Raptor Lake refresh, які дозволили Intel повернутися на вершину процесорів серії AMD Ryzen 7000.

У Puget кажуть, що відродження Intel дозволило їй повернути частку своїх систем із клієнтськими процесорами від AMD назад до Intel. Зараз частка Intel становить приблизно 80% від усіх замовлень клієнтів Puget.

Раніше ProIT повідомляв, що AMD виправляє чотири вразливості своїх процесорів Epyc і Ryzen.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.