ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Хакери намагалися вкрасти 900 ГБ даних Ubisoft

author avatar ProIT NEWS

Спільнота відкритих джерел VX-Underground, популярна серед дослідників загроз, виявила, що хакери намагалися заволодіти 900 ГБ даних Ubisoft. Про це повідомляє GadgetsNow.

Внутрішні служби виробника ігор були скомпрометовані у результаті цього витоку даних.

Як повідомляється, хакери також намагалися викрасти дані користувача популярної онлайн-гри, тактичного шутера Rainbow Six Siege.

У звіті стверджується, що компанія помітила злам через 48 годин і змогла скасувати доступ хакерів вчасно.

У заяві Ubisoft заявила:

«Ми знаємо про передбачуваний інцидент із безпекою даних і зараз проводимо розслідування. Наразі нам більше немає чим поділитися».

VX-Underground опублікував скриншоти про те, як хакери націлилися на Ubisoft. Ними нібито поділився один зі зловмисників. Ці знімки екрана начебто дали змогу зрозуміти, що хакери отримали доступ до внутрішнього програмного забезпечення Ubisoft та інструментів розробника, таких як розмови компанії Microsoft Teams, сервер SharePoint, Confluence та MongoDB Atlas.

У дописі на X VX-Underground сказано:

«Хакер не поділився, як він отримав початковий доступ. Після входу вони перевірили права доступу користувачів і ретельно перевірили Microsoft Teams, Confluence і SharePoint».

Однак у звіті не зазначено, чи вдалося зловмисникам отримати будь-яку конфіденційну інформацію до того, як Ubisoft припинила роботу.

Цього місяця MongoDB Atlas також зафіксував порушення. Однак виявилося, що ці інциденти не пов’язані між собою.

Ubisoft – французький видавець відеоігор, відомий такими популярними іграми, як Assassin's Creed, FarCry, Tom Clancy's Rainbow Six Siege й останньою версією Avatar: Frontiers of Pandora.

У 2020 році компанія зазнала зламу з боку програм-вимагачів Egregor. Цій групі вдалося вкрасти й оприлюднити частини вихідного коду Watch Dogs. У 2022 році відбувся другий злам, який порушив роботу її ігор, систем і сервісів.

Раніше ми повідомляли, що Google Play Games для ПК отримує підтримку 4K і деяких ігрових контролерів для консолей.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.