ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Керівники Google визнали, що користувачі «не зовсім задоволені» пошуком Reddit після блекауту

author avatar ProIT NEWS

Користувачі Google вже давно можуть додавати до своїх пошукових запитів термін «Reddit», щоб знайти корисні ресурси на певні теми. Але після того, як на початку червня тисячі форумів Reddit перестали працювати (про цей блекаут ми вже детально розповідали), багато сторінок у результатах пошуку через Google раптово стали недоступними. Про таку проблему та можливі шляхи її вирішення повідомляє CNBC.

Причина в тому, що модератори деяких найпопулярніших форумів зробили свої сторінки приватними в межах широкого протесту проти рішення Reddit почати стягувати з розробників плату за доступ до своїх даних.

Керівники Google кажуть, що ця проблема принаймні частково вирішена новою функцією під назвою «Перспективи», яка була представлена в понеділок. Вкладка «Перспективи», яка зараз доступна в мобільному Інтернеті та в додатку Google у США, відображатиме дискусійні форуми та відео з платформ соціальних мереж, таких як TikTok, YouTube, Reddit і Quora.

Старший віцепрезидент Google Прабхакар Рагхаван повідомив співробітникам, що компанія працює над тим, щоб корисні ресурси відображались у результатах пошуку без потреби додавати термін «Reddit» до пошукових запитів. Рагхаван визнав, що користувачі розчарувалися цим досвідом.

Тож Google намагається оновити пошук з використанням генеративного ШІ, який надає більш складні відповіді на текстові запити.

На своїй щорічній конференції розробників у травні компанія повідомила, що експериментує з пошуком Generative Experience.

На початку цього року Google також запустив конкурента ChatGPT під назвою Bard, але він поки що залишається відокремленим від пошуку та ще перебуває в експериментальному режимі.

Лара Левін, представниця Google, повідомила CNBC, що пошук «задовольняє переважну більшість потреб користувачів і постійно вдосконалюється».

«Такі функції, як фільтр «Перспективи», є частиною того, як ми гарантуємо, що люди продовжуватимуть знаходити найкориснішу інформацію в Google із широкого діапазону джерел і форматів», – сказала Левін.
Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.