ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

Огляд та перші відгуки на Apple Vision Pro

author avatar ProIT NEWS

У п’ятницю компанія Apple випустила свою першу VR-гарнітуру Vision Pro. На Reddit вже почали з’являтися перші огляди Vision Pro. Відгуки перших користувачів різняться від розчарування до захвату, повідомляє The Verge.

Vision Pro, «просторовий комп’ютер» від Apple, значно переосмислює те, як повинні працювати комп’ютери з обличчям.

Наприклад, користувач imatowell назвав «меншим, ніж очікувалося» поле зору та відображення в самих лінзах (у компанії сказали, що це нормально). Проте у коментарях йому повідомили, що можливо, на якість зображення впливало невдале освітлення вдома.

У субредіті Vision Pro є людина, яка стверджує, що є колишнім працівником Apple, і каже, що це «найкраща техніка, яку він коли-небудь пробував у своєму житті».

Інші користувачі зазначають про неймовірні технічні можливості гарнітури. Наприклад, якщо ви кричите, перебуваючи в горах у режимі занурення, то почуєте відлуння.

Також своїм відгуком про Vision Pro поділилось видання 9to5mac.

Журналісти відвідали Apple Store у Новому Орлеані, щоб стати клієнтами № 1 і № 2 у день запуску Apple Vision Pro та відвідали півгодинні демонстраційні сесії Vision Pro, які зараз пропонують магазини.

«Було приємно нарешті відчути деякі речі, однак моя пам’ять про використання Apple Vision Pro поки що далека й розмита. Це тому, що не було оптичних вставок для мого конкретного рецепта корекційних лінз. Коротше кажучи, мої очі мають неправильну форму, що впливає на фокусування світла. Без оптичних вставок це було трохи дивно. Тим не менш, я мусив спробувати Apple Vision Pro, і це були цікаві 30 хвилин», – пише журналіст видання.

Компанія Apple справді створила пристрій, який аналізує ваші окуляри та пропонує, які оптичні вставки ZEISS використовувати для демонстрації Vision Pro. ZEISS також створить оптичні вставки, які ви можете придбати з або без Apple Vision Pro за $150.

«Ми ознайомилися з апаратним забезпеченням, переміщенням і розгортанням вікон, а також зайшли у програму «Фото». Гортати фотографії та відео просто чудово. Потім мені потрібно було вибрати кнопку для занурення в панорамне фото. Ось тоді мій зір, е-е, відсутність коригувальних лінз стала проблемою. Коли ти натискаєш кнопку, коли вогники блимають, а вогні не блимають, то було відчуття, ніби проходиш перевірку зору. Тож без корекційних лінз я просто не можу використовувати Apple Vision Pro. Я також не можу їздити, використовувати свій MacBook або готувати сніданок без окулярів. Досить справедливо», – зазначає оглядач.

Однак потім ситуація виправилась: оглядач зняв пристрій і почекав кілька секунд, а потім знову надягнув його. Цього разу він перебував у режимі, схожому на гру, де він стукав, коли його очі були зосереджені на кольорових колах. Раптом він зміг точно керувати демонстраційним досвідом. Дещо розмито та віддалено, але це було можливо.

«Із цього моменту демонстрація була справжньою радістю. Я посміхнувся, коли побачив носорогів, я переналаштував центр огляду й побачив людей навколо себе. І я виявив, що вихід звуку справді кращий, ніж у навушниках. AirPods Max – мої улюблені навушники, але чути звук, що лунає спереду, а не з боків, коли нічого не торкається моїх вух, було фантастично. Також чудово підходить для музики», – зазначає оглядач.

Він додав, що хоч і відчув наслідки надто тривалого напруження правого ока без коригувальних лінз, але воно того варте.

«Було дуже приємно повернути контроль над visionOS, коли я зміг відкалібрувати її для свого перегляду. Навіть маючи більше часу, проведеного з Vision Pro мого друга, мені здається, що я лише частково випробував Vision Pro. Сама гарнітура зараз не входить у мій бюджет. Однак я досить зацікавлений, тому замовляю оптичні вставки ZEISS, щоб мати належний досвід роботи з Apple Vision Pro», – каже журналіст.

Крім того, як зазначає видання, дорожній кейс вартістю $200 є чудовим («як дизайн космічної ери класу NASA»).

«Я справді хочу перенести свою роботу у Vision Pro у майбутньому! Серйозно, спробуйте демо-версію, якщо зможете», – закликає оглядач.

Раніше ProIT повідомляв, скільки програм працюватиме з Vision Pro.

Незважаючи на список застосунків, які надходять разом із Vision Pro на момент запуску, у ньому не вистачає Netflix і YouTube. Обидві служби заявили, що не планують створювати програми, оптимізовані для Vision Pro.

Читайте додатково на ProIT про Apple Vision Pro: 6 обмежень і помилка zero-day.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.