ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Reddit підписав угоду з OpenAI, щоб відкрити платформу для ChatGPT

author avatar ProIT NEWS

Reddit підтвердив угоду про партнерство з OpenAI щодо перенесення вмісту із платформи на ChatGPT. Це дасть змогу ще більше диверсифікувати джерела доходу, пише Read Write.

Після подібної нещодавньої угоди з Google на суму приблизно $60 мільйонів на рік OpenAI отримає доступ до API даних Reddit, який надає структурований та унікальний вміст Reddit у реальному часі для передачі обговорень із сайту до ChatGPT.

Натомість Reddit зможе розгортати вибрані функції ШІ для користувачів і модераторів на основі OpenAI, який тепер буде рекламним партнером на платформі.

У пресрелізі компанії зазначено:

«Підключення Reddit до ChatGPT підтверджує нашу віру в Інтернет, прагнення допомогти людям знаходити те, що вони шукають, а новій аудиторії знайти спільноту на Reddit».

Раніше спільнота Reddit висловила побоювання, що великі технологічні гіганти, такі як Google та OpenAI, використовують масштаб і глибину детальної інформації платформи для розвитку своїх чат-ботів.

Інвестори підтримали це рішення Reddit. Зауважимо, що минулого року сервіс отримав чистий збиток у розмірі $91 мільйона.

Нагадаємо, нещодавно OpenAI і платформа для розробників Stack Overflow оголосили про партнерство, яке потенційно може покращити продуктивність моделей ШІ та додати більше технічної інформації до ChatGPT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.