ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Коли вийде iPhone 15 та чому ця дата важлива

author avatar ProIT NEWS

Новий iPhone має з’явитися цієї осені, тож спекуляції щодо дати випуску iPhone 15 набирають обертів. Видання Tom’s Guide на основі попередніх презентацій Apple дає свій прогноз, коли iPhone 15 надійде у продаж.

Про потенційні можливості й оновлення iPhone 15 вже відомо багато чого. Наприклад, про ймовірний перехід на USB-C замість Lightning і додавання телеоб’єктива в стилі перископа на iPhone 15 Pro Max. А от дата випуску iPhone 15 досі невідома.

«Навіть якщо ви не маєте наміру купувати телефон від Apple, нові iPhone, як правило, задають тон решті ринку смартфонів. Усім цікаво дізнатися, якісь нові функції Apple представила чи ні. А на практичному рівні графік випуску iPhone може дати нам уявлення про те, чи працюють глобальні ланцюжки поставок», – пояснює важливість дати випуску iPhone 15 Tom’s Guide.

На початку 2023 року з’явились перші чутки про дату випуску iPhone 15. Джефф Пу, аналітик Haitong International, стверджує, що новий смартфон з’явиться 23 вересня. Проте видання нагадує, що цього року 23 вересня припадає на суботу, а телефони Apple зазвичай з’являються на полицях у п’ятницю. Тож цілком можливо, що Apple може придивлятися до 22 вересня як до дня, коли нові телефони корпорації надійдуть у продаж.

Попередні iPhone впродовж десятків років виходили восени, найчастіше – у вересні. Враховуючи це, Tom’s Guide прогнозує, що анонс виходу iPhone 15 відбудеться протягом перших двох тижнів вересня 2023 року.

Вівторок, 12 вересня, є найбільш вірогідним днем для презентації iPhone 15, стверджує видання. Якщо Apple дотримається своєї звички випускати телефони через 10 днів після презентації, то датою випуску iPhone 15 може стати 22 вересня. Це відповідало б термінам, запропонованим аналітиком Джеффом Пу.

Однак видання зазначає, що ще багато чого може змінитися до того моменту. Тож нові iPhone, ймовірно, з’являться восени, а точніша дата стане відомою ближче до вересня.

За інформацією Tom’s Guide, цьогорічний запуск нової лінійки відбувається за планом. У звітах стверджується, що Apple нарощує виробництво iPhone 15, щоб уникнути дефіциту поставок восени. Публічна бета-версія iOS 17 має вийти в липні після випуску бета-версії для розробників у червні, тому робота з програмним забезпеченням також ведеться за звичним графіком.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.